http://www.kursybhpzielonagora.pl

Dodano: 10 October 2018

Jeśli jesteś pracodawcą i chcesz wiedzieć z czym wiąże się odpowiedzialność i obowiązki ciążące na Tobie w zakresie BHP, jak ulepszyć bezpieczeństwo w firmie oraz jak zarządzać bezpieczeństwem, skontaktuj się z firmą AVIS z Zielonej Góry. Proponujemy kompleksowe rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm oraz dla klientów indywidualnych, oferując biegłe i merytoryczne szkolenia w zakresie bezpieczeństwa pracy, pierwszej pomocy, szkolenia PPOŻ oraz kursy na obsługę urządzeń transportu bliskiego. Podstawą naszego działania jest wiedza i doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu!

http://www.kursybhpzielonagora.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Szkolenia

1. Szkolenie bhp, ppoż

Szkolenie bhp, ppoż Dodano: Sep 9, 2012

Aktyw-bhp Warszawa - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Ośrodek Szkoleniowy z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Polecam, Zobacz dalej - okazja, Skorzystaj. Specjalizacja to szkolenia bph, ocena ryzyka zawodowego. Zapraszamy Państwa - nadzór bhp i szkolenia bhp Warszawa, woj. mazowieckie.

2. Coaching i szkolenia Vitastar - Bydgoszcz, Toruń

Coaching i szkolenia Vitastar - Bydgoszcz, Toruń Dodano: May 7, 2012

VitaStar to przedsięwzięcie biznesowe, którego główną działalnością jest coaching szkolenia dla firm i instytucji. Dzięki naszemu dużemu szkoleniowemu doświadczeniu pomagamy poprzez coaching oraz seminaria dla firm, handlowców w terenie, przedstawicieli, małych działalności gospodarczych. Olbrzymią uwagę przypisujemy coachingowi GROW oraz...

3. Active-Learning | Angielski, Niemiecki, Rosyjski | Krosno, Jasło

Active-Learning | Angielski, Niemiecki, Rosyjski | Krosno, Jasło Dodano: Apr 7, 2011

"Początkiem każdej nauki jest osobiste doświadczenie" - Hans Zeier.

Jesteśmy nowoczesnym centrum szkoleniowo-edukacyjnym z siedzibą w Krośnie. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych, komputerowych i biznesowych.

Dążymy do tego, aby pomóc naszym klientom osiągnąć długofalowy...

4. MedykSzkolenia - szkolenia z pierwszej pomocy

MedykSzkolenia - szkolenia z pierwszej pomocy Dodano: Mar 12, 2015

Firma MedykSzkolenia zajmuje się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy oraz pomocy przedmedycznej. Wykwalifikowana kadra ratowników medycznych jest odpowiedzialna za prawidłowo przeprowadzone szkolenia. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm i przedsiębiorców zainteresowanych obowiązkowymi szkoleniami pracowniczymi, jak i do osób...

5. Szkolenia nlp

Szkolenia nlp Dodano: Mar 29, 2008

Strona osobista i blog Artura Dąbrowskiego. Poczytaj o NLP oraz sprawdź, gdzie warto zdecydować się na szkolenia lub coaching.