http://parafia-brzezna.pl

Dodano: 28 December 2011

Strona zawiera informacje z życia parafii, takie jak ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, historia parafii, informacje o duszpasterzach, parafialnym oddziale caritas czy też aktualności parafialne.

Poprzez stronę Parafia-Brzezna.pl można również przejść do subserwisów chóru i kościoła ze Strzygańca. Proboszczem parafii jest ksiądz Stanisław Posłuszny.

Parafia ulokowana jest w Brzeznej (gmina: Podegrodzie), w okolicach miasta Nowy Sącz (województwo: małopolskie). Zapraszamy do odwiedzenia naszego parafialnego serwisu.

http://parafia-brzezna.pl

Średnia : 2.25 / 5 | Głosów : 8

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Pole stron Raportuj zy wpis

Komentarze do wpisu:

  • rednia ocena recenzujcych: 2.00
  • 2.00 (z maks. 5)
  • Ilo recenzji: 1
  1. klara123456
    Temat: niestety | Data: Dec 6, 2014

    ta strona nie jest doko?czona jak powinna by? niestety daje tylko ocen? 3

Inne wpisy tego uytkownika

Wpisy w tej kategorii : Prawo Spo?ecze?stwo > Religia

1. Vassula Ryden objawienia

Vassula Ryden objawienia Dodano: Aug 20, 2008

Duch Święty w życiu Kościoła. Objawienia Jezusa i Maryi na przełomie wieków. Prorocy i Mistyka Chrześcijańska.

2. PORADNIK WESELNY dla nowożeńców

PORADNIK WESELNY dla nowożeńców Dodano: May 2, 2008

Poradnik Weselny - przyjęcie weselne oraz organizacja wesela. Goście weselni. Serwis pełni rolę poradnika weselnego. Zawiera porady i wskazówki pomocne w przygotowaniach ślubnych i weselnych. Zarówno panna młoda jak i pan młody znajda tu coś dla siebie.

3. Rodzice Chrzestni

Rodzice Chrzestni Dodano: May 30, 2011

Strona dla rodziców i rodziców chrzestnych, których czeka chrzest dziecka. Informacje, porady, wskazówki, wymagania, wzory dokumentów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Na stronie znajdą Państwo informacje jak organizować chrzciny, jak wygląda przebieg ceremonii, co powinien zorganizować ojciec chrzestny a co matka...

4. centrummedjugorje.pl

centrummedjugorje.pl Dodano: Mar 21, 2017

Jesteś katolikiem, ale nigdy wcześniej nie byłeś na pielgrzymce? Chcesz to zmienić? zapraszamy Cię na stronę centrummedjugorje. Jesteśmy polskim portalem, który kultywuje objawienia Maryjne, organizujemy pielgrzymki i szerzymy wiedzę na temat wioski Medjugorje. Jeżeli chcesz poznać jej historię, to zapraszamy.

5. IX Dzień Papieski w Puławach

IX Dzień Papieski w Puławach Dodano: Oct 8, 2009

Jest to oficjalna strona IX Dnia Papieskiego obchodzonego w Puławach. Strona ta jest poświęcona Dniom Papieskim, które są corocznie organizowane w Puławach. Związane jest to z działalnością Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia", które to zbiera fundusze dla biednej, zdolnej młodzieży. Obchodom tego święta zawsze towarzyszą...