http://www.wojtplast.pl

Dodano: 8 January 2015

Przedstawiamy Państwu firmę Wojtplast z siedzibą w Łodzi. Zajmujemy się produkcją produktów z tworzyw sztucznych. Tworzymy: zaślepki kwadratowe, prostokątne i okrągłe, wizytowniki, etui na długopisy, guziki, klamry, daszki do czapek i wiele innych. Produkujemy również artykuły z tworzyw termoplastycznych na formach własnych i klienta. Naszą pracę ułatwia profesjonalny sprzęt, a też stosowanie nowoczesnych technologii. Zapewniamy nie tylko wysoką postać naszych usług, lecz również terminową realizację konkretnych zleceń oraz atrakcyjne ceny. Na naszej stronie internetowej mieści się więcej wiadomości oraz pełna oferta.

http://www.wojtplast.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Handel

1. Gabloty

Gabloty Dodano: Apr 5, 2013

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją gablot zewnętrznych i wewnętrznych. Nasze gabloty sprzedajemy na terenie całego kraju. Z naszych usług skorzystało już wiele urzędów, szkół, wspólnot mieszkaniowych. Każda gablota może być dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Proponujemy wiele wariantów podłoża : korkowe, magnetyczne, tekstylne.

2. AMCO INVEST Klimatyzacja domowa

AMCO INVEST Klimatyzacja domowa Dodano: Feb 14, 2013

Amco Invest Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, dla którego celem przewodnim jest zadowolenie każdego kontrahenta. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz serwisie klimatyzatorów czy urządzeń klimatyzacji precyzyjnej. Proponujemy także kolektory słoneczne i pompy ciepła charakteryzujące się niskim zużyciem energii....

3. Inproel Kraków – dynamiczne piece akumulacyjne, klimatyzatory, ogrzewanie elektryczne

Inproel Kraków – dynamiczne piece akumulacyjne, klimatyzatory, ogrzewanie elektryczne Dodano: Jan 20, 2013

Nasza firma od ponad 20-lat zajmuje się sprzedażą, montażem instalacji elektrycznych, systemów grzewczych, klimatyzacyjnych oraz wykonawstwem i modernizacją instalacji elektrycznych. Przez tak długi okres naszej działalności udało nam się zdobyć szereg doświadczeń oraz pokaźne grono zadowolonych klientów.
W szczególności specjalizujemy...

4. Drzwi przesuwane

Drzwi przesuwane Dodano: Oct 5, 2012

Firma Belmeb to nowoczesny partner dostarczający różnorodne materiały budowlane i wykończeniowe do domów i mieszkań. W ofercie znajdziesz blaty stołowe, drzwi przesuwane, narzędzia czy oświetlenie do mebli. Jeżeli czegoś brakuje w naszej ofercie zawiadom nas o tym, oferujemy bowiem cięcie płyt meblowych na miarę i przystosowywanie ich do potrzeb...

5. Zdjęcia ślubne Warszawa- fotografia ślubna

Zdjęcia ślubne Warszawa- fotografia ślubna Dodano: Jul 12, 2007

Zdjęcia ślubne Warszawa. Najpiękniejsza fotografia ślubna.
Zdjęcia ślubne i plenerowe.
Najpiękniejsza fotografia ślubna i plenerowa.
Fotografia to pasja. Zawsze staram się dbac o szczegóły.
Korzystając z moich usług wybierają Państwo doświadczenie i najwyższą jakość.