http://logospec.pl

Dodano: 17 March 2017

Jeżeli Ty lub któraś z najbliższych Ci osób zmagacie się z problemem, jakim jest dyskalkulia czy dysleksja i potrzebujecie pomocy, logopeda firmy LogoSpec świadczący usługi w warszawskim gabinecie z pewnością Wam pomoże. Strona internetowa przedstawia dokładny opis jego usług, do których zalicza się między innymi terapia dysleksji bądź też badania logopedyczne przeprowadzane w szkołach, przedszkolach i żłobkach. Jeżeli lubisz i chcesz zadbać o siebie, oferta ta jest czymś dla Ciebie. Na stronie znajdziesz nie tylko przedstawienie oferty, ale także ciekawe artykuły dotyczące terapii logopedycznej i radzenia sobie z różnego rodzaju schorzeniami, w tym wadą słuchu. Zapisz się na darmowe konsultacje już dziś!

http://logospec.pl

Średnia : 5.00 / 5 | Głosów : 5

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Miasta Regiony > Mazowieckie

1. Gry dla dzieci

Gry dla dzieci Dodano: Mar 30, 2015

Gry planszowe to sprawdzony sposób na wspólne spędzanie czasu w domu z dzieckiem. Pomyslnik.pl poleca gry logiczne i edukacyjne, które dodatkowo pobudzają do pracy intelekt. Oferowane przez nas gry dla dzieci posiadają różne stopnie trudności, adekwatne do wieku graczy. Znajdziesz u nas gry dla trzylatków, czterolatków, pięciolatków i 6 latków....

2. DelPHi

DelPHi Dodano: May 30, 2014

Firma DelPhi dostarcza usługi z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej. W jej ofercie znajduje się stała opieka nad daną instytucją oraz jednorazowe, eksperckie usługi. W witrynie internetowej zamieszczono szczegółowe informacje na temat usług firmy, zawierających m.in: szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i...

3. Warszawa - usługi malarskie.

Warszawa - usługi malarskie. Dodano: Jan 11, 2009

Tel. 510 833  615. Malowanie Warszawa - usługi malarskie na terenie Warszawy solidnie i niedrogo. Malujemy domy, mieszkania, firmy. Malujemy duże, małe powierzchnie (malowanie ścian, sufitów, drzwi, okien). Pozostawiamy po sobie porządek – nie spożywamy alkoholu podczas i przed pracą!

4. Siedlce Zwiedzanie Zdjęcia Pocztówki

Siedlce Zwiedzanie Zdjęcia Pocztówki Dodano: Dec 19, 2006

Zwiedzanie Siedlec z pomocą planu na którym usytuowane są punkty(linki) z których przechodzisz do strony z danym obiektem.
Ponadto zdjęcia z Siedlec w 77 zestawach.
Pocztówki z Siedlec *sprzedaż-wymiana)

5. Decoparty.pl - dekoracje na przyjęcia

Decoparty.pl - dekoracje na przyjęcia Dodano: Jun 5, 2008

Organizujesz przyjęcie, imieniny, wesele, a może spotkanie z przyjaciółmi bez powodu? Zapoznaj się z ofertą sklepu Decoparty. Znajdziesz w niej przeróżne gadżety i artykuły, które uczynią Twoje przyjęcie niezapomnianym.