http://restauracja-wega.pl

Dodano: 25 May 2016

Restauracja Wega, zlokalizowana w Orzeszu – Gardawicach, to wyjątkowy lokal. Swoim gościom serwuje ona najwyższej jakości przysmaki kuchni europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem tradycyjnych, polskich dań. Dodatkowo restauracja oferuje usługi cateringowe, polegające na dowozie gorących potraw umieszczonych na podgrzewanych paterach, w dowolne wskazane przez klienta miejsce. Restauracja Wega świadczy również innego typu usługi, takie jak organizacja imprez okolicznościowych.

http://restauracja-wega.pl

Średnia : 5.00 / 5 | Głosów : 1

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Humor Rozrywka > Kulinaria

1. bary-taurus.pl

bary-taurus.pl Dodano: Dec 30, 2015

Nasze bary Taurus zajmują się przede wszystkim kuchnią polską. To właśnie u nas można znaleźć pilzneńskie pierogi czy też golonkę podkarpacką z Pilzna. Nie zabraknie także żurku, bigosu, gołąbków i krokietów. A to wszystko wykonywane jest ze świeżych produktów - nigdy nie mrozimy przygotowanych potraw.

2. Blog kulinarny w Śląskim Warzywniku.

Blog kulinarny w Śląskim Warzywniku. Dodano: Oct 3, 2014

Blog kulinarny w Śląskim Warzywniku to blog z przepisami na szybkie obiady, kolacje czy przekąski. Połączyliśmy pracę w naszym rodzinnym warzywniku w Katowicach z pasją do gotowania. Dlatego wszystkie przepisy są poparte zdrowymi produktami z naszego sklepiku. W naszym warzywniku spróbujesz domowych serów z wiejskiego mleka, miodów z polskich...

3. Gastronomia

Gastronomia Dodano: Jun 13, 2011

Catering hot-dogowy - Feeder Mobilna Gastronomia. Pyszny, gorący hot-dog ze smaczną, odtłuszczoną parówką w aromatycznej bułeczce. W ofercie też wysokiej jakości kolorowa wata cukrowa - przyjedziemy do Państwa z wydajnym stanowiskiem przeznaczonym do jej produkcji. Zapraszamy - nowoczesny catering hot dog Warszawa. Oferujemy też grillowane...

4. Kulinaria - przepisy na potrawy świąteczne

Kulinaria - przepisy na potrawy świąteczne Dodano: Sep 28, 2007

Strona w całości poświęcona potrawom wigilijnym. Na stronie znajdziesz przepisy na świąteczne potrawy które powinny sie znaleźć na Twoim stole wigilijnym.

5. Restauracje

Restauracje Dodano: May 22, 2008

Kulinarna Informacja Turystyczna to obszerny internetowy przewodnik po najlepszych restauracjach oraz lokalach gastronomicznych w Polsce. Ponadto wiele ciekawych informacji, forum kulinarne, imprezy i wydarzenia oraz aktualności gastronomiczne. Serdecznie zapraszamy do wielkiej uczty !