http://www.husbao.pl/

Dodano: 24 July 2009

HusBao - Najstarsza towarzyska gra planszowa dla 2 osób z rodziny: strategiczne, taktyczne, logiczne, edukacyjne gry planszowe, gry dla dzieci i dorosłych. Zabawa, relaks i edukacja od 10 do 90 minut. Bardzo proste zasady gry. Plansza z afrykańskiego masywnego drewna, półszlachetne kamie do gry. HusBao bawi oraz uczy w niewymuszony sposób przewidywania, liczenia oraz budowania strategii. Wspaniała gimnastyka umysłu, edukacja w przepięknej oprawie ekologicznej natury. To pomysł na dobry prezent.

http://www.husbao.pl/

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Pole stron Raportuj zy wpis

Wpisy w tej kategorii : Internet Komputery > Gry

1. LS 2011

LS 2011 Dodano: May 30, 2011

Landwirtschafts Simulator pozwala poprowadzić czterotonowy ciągnik w garniturze, bez potrzeby
opuszczania służbowego biurka czy domowej kanapy. Wrażenia potęguje fakt, że są to realistyczne
odwzorowania prawdziwych pojazdów a nie wirtualne maszyny stworzone na potrzeby gry. Gracz ma
do dyspozycji traktory takich...

2. OGame

OGame Dodano: Nov 28, 2006

OGame- portal graczy. Znajdziesz tutaj kalkulatory, skiny do OGame, obszerny download, forum. W dziale Poradnik Gracza wiele ciekawych artykulów.
Pomoce dla początkujących graczy w OGame.

3. Gry dla dzieci

Gry dla dzieci Dodano: May 27, 2010

Witryna oferuje bogaty wybór starannie wyselekcjonowanych, najlepszych i bezpiecznych gier dla dzieci. Częste aktualizacje zawartości i łatwy system nawigacyjny wsparty intuicyjnym tagowaniem zapewnią każdemu dziecku wiele dobrej zabawy i nauki. Gry podzielone są zarówno według systemu wiekowego, jak i pod względem treści oraz...

4. Mody do Gier - Modsbox.eu

Mody do Gier - Modsbox.eu Dodano: Nov 16, 2016

Forum z modyfikacjami do gier. U nas znajdziesz najlepsze i najbardziej warto?ciowe mody. Codziennie aktualizowane tematy z grami. Pobieranie bez limitów ca?kiem za darmo.

Masz problemy z gr?? Napisz o tym na forum a my postaramy si? pomóc. Pami?taj równie? aby zajrze? do tematów z poradnikami mo?e co? Ci si? przyda.

5. Gry

Gry Dodano: Mar 30, 2010

Gry komputerowe od dawna już bawią i relaksują ludzi. Obecnie dzięki bardzo zaawansowanej elektronice gry zaczynają przypominać realne życie. Praktycznie każda tematyka ma swoje odzwierciedlenie w wirtualnej rzeczywistości. Nasz serwis poświęcony jest wszelkiego rodzaju grom komputerowym. Społeczność jaka powstała z wielką...