http://wposzukiwaniupiekna.com.pl

Dodano: 30 December 2015

Skin Clinic to miejsce w Warszawie gdzie bezpiecznie zadbasz o woje piękno i zdrowie Twojej skóry. A jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym co dzieje się w świecie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej to zajrzyj na stronę wposzukiwaniupiekna.com.pl. Zamieszczamy tu wiele ciekawych informacji i nowinek z naszej branży. Ta wiedza być może pomoże Ci podjąć dobrą decyzję.

http://wposzukiwaniupiekna.com.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Zdrowie Uroda > Uroda

1. Skj.waw.pl

Skj.waw.pl Dodano: Dec 15, 2015

W ofercie Niepublicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej SKJ z siedzibą na warszawskim Wilanowie znajduje się szereg usług medycznych w zakresie dermatologii, chirurgii, medycyny estetycznej, czy też nawet i proktologii. Placówka posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, prowadzi też poradnie proktologiczną, ginekologiczną oraz dermatologiczną.

2. Paznokcie Gdynia, Gdańsk, Wejherowo

Paznokcie Gdynia, Gdańsk, Wejherowo Dodano: Jul 28, 2015

Ewelina Głogowska-Szodrowska, atrakcyjna oferta na paznokcie żelowe i akrylowe trójmiasto - w naszej ofercie paznokcie artystyczne i ślubne oraz przedłużanie paznokci i artystyczne zdobienie paznokci. Kompleksowe zagęszczanie rzęs. Gorąco zapraszamy po makijaż ślubny i wieczorowy. Paznokcie Gdynia, Gdańsk, Rumia, Reda, Wejherowo, trójmiasto,...

3. Regeneracja Miejskie Spa - Poznań

Regeneracja Miejskie Spa - Poznań Dodano: May 4, 2013

Regeneracja Miejskie Spa w Poznaniu zaprasza na zabiegi na ciało i twarz. W szczególności na masaże, mikrodermabrazję, endermologię. W ofercie są także takie specjalnie przygotowane dla określonych grup klientów, np. dla młodych mam czy kobiet w ciąży. W naszych spa mile widziani są także mężczyźni.

5. Masaż relaksacyjny Kraków

Masaż relaksacyjny Kraków Dodano: Dec 2, 2012

Dyplomowany masażysta zaprasza do korzystania z usług swojego gabinetu mieszczącego się Krakowie. Tutaj możesz skorzystać z indywidualnie dobranego do twoich potrzeb masażu, który sprawi, że poczujesz się znów wyjątkowo dobrze, pozbędziesz się nieznośnych bólów, będziesz piękniej wyglądać. W ofercie między innymi masaże klasyczne, relaksacyjne,...