http://www.lamin.pl

Dodano: 12 February 2018

Prezentujemy Państwu Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe LAMIN Anna Szelengowska z siedzibą w Bydgoszczy. Na rynku funkcjonujemy od 2003 roku. Specjalizujemy się w produkcji kompozytów poliestrowo-szklanych. Dodatkowo oferujemy usługi lakierowania. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, jakie wystawiają nam kontrahenci. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy więcej informacji oraz pełną propozycję.

http://www.lamin.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Produkcja Przemysł > Tworzywa sztuczne

1. PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH

PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH Dodano: Apr 25, 2008

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych.
Wykonujemy elementy z tworzyw sztucznych w dowolnych ilościach, ze wszystkich rodzajów tworzyw termo-utwardzalnych.
Oferujemy naszym klientom pełną pomoc przy projektowaniu form wtryskowych.

2. Lupo Plast sj

Lupo Plast sj Dodano: Mar 29, 2010

Firma Lupo Plast sj od wielu lat aktywnie działa na rynkach międzynarodowych i krajowym zajmując się na szeroką skalę skupem odpadów tworzyw sztucznych ich segregacją oraz ich przerobem na aglomeraty i przemiały.

Posiadamy niezbędne zezwolenia na składowanie i przerób surowców z tworzyw sztucznych.

Zainteresowani...

3. rembud

rembud Dodano: May 7, 2012

Firma Rembud z siedzibą w Łowiczu to nowoczesny zakład produkcyjny, zajmujący się dostarczaniem najwyższej jakości kostki brukowej, elementów drogowych oraz masy betonowej. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji uzyskujemy wysoki poziom zagęszczenia betonu oraz minimalne braki w produktach gotowych. Uzyskujemy dzięki temu kostkę brukową o...

4. PPHU Temax – produkcja tworzyw sztucznych

PPHU Temax – produkcja tworzyw sztucznych Dodano: Feb 1, 2014

Witamy. Każdego dnia wytwarzamy wiele produktów z tworzyw sztucznych zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy w wielu różnych branżach. W ofercie mamy między innymi artykuły budowlane, czy wędkarskie, ale również zabawki, czy akcesoria reklamowe. Zainteresowanych zapraszamy na stronę www oraz do kontaktu z nami.

5. Grzejniki ozdobne pokojowe

Grzejniki ozdobne pokojowe Dodano: Apr 11, 2018

Działająca na rynku od wielu lat firma zajmująca się produkcją grzejników dekoracyjnych klasy premium oraz grzejników ekskluzywnych, zaprasza do zapoznania się ze swoim asortymentem oraz ofertą.

Grzejniki są przede wszystkim produktem, który ma zapewniać ciepło, lecz obecnie istnieją grzejniki dekoracyjne, które są ważną częścią...