http://www.lamin.pl

Dodano: 12 February 2018

Prezentujemy Państwu Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe LAMIN Anna Szelengowska z siedzibą w Bydgoszczy. Na rynku funkcjonujemy od 2003 roku. Specjalizujemy się w produkcji kompozytów poliestrowo-szklanych. Dodatkowo oferujemy usługi lakierowania. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, jakie wystawiają nam kontrahenci. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy więcej informacji oraz pełną propozycję.

http://www.lamin.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Produkcja Przemysł > Tworzywa sztuczne

1. Skanowanie 3D, szybki i dokładny skaner 3D, pomiary 3D

Skanowanie 3D, szybki i dokładny skaner 3D, pomiary 3D Dodano: Jan 3, 2008

Firma DGT-NC proponuje Państwu usługi z zakresu skanowania przestrzennego, odtwarzania powierzchni, pomiarów przestrzennych, modelowania bryłowego i powierzchniowego, programowania CNC, wizualizacji fotorealistycznej.

3. Artigo Polska - pokrycia podłogowe

Artigo Polska - pokrycia podłogowe Dodano: Aug 2, 2011

Artigo to czołowy producent pokryć podłogowych w Europie. Funkcjonujemy na rynku od ponad 50 lat, a swoje początki odnajdujemy we włoskim koncernie Pirelli. Na polskim rynku zaś istniejemy od 1998 roku. Nasza najnowocześniejsza fabryka w Europie daje gwarancję najwyższej jakości wykonania i użyteczności. Z pewnością każdy kto skorzysta z naszych...

4. plexi - plexart.com.pl

plexi - plexart.com.pl Dodano: Dec 30, 2015

Przedsiębiorstwo Plexart jest to specjalista w zakresie tworzyw sztucznych. Już od jakiegoś czasu dynamicznie rozwijamy się jako dystrybutor tworzyw sztucznych. Prócz szerokiej oferty produktowej na plexi, poliwęglan komorowy, polipropylen, PCV, płyty poliestrowe itd., oferujemy również usługi frezarskie, polerskie oraz usługi w zakresie gięcia....

5. M.B. MEGABIT

M.B. MEGABIT Dodano: Aug 5, 2015

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym klientom krótkie terminy realizowania produkcji najwyższej jakości wyrobów w postaci kurtyn, które jako producent możemy dopasować do wszystkich oczekiwań naszych klientów bez względu na branżę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w ramach naszej strony!