http://kak.edu.pl/

Dodano: 26 September 2018

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy szkoleniowej Krakowska Akademia Kosmetyczna, która swoją siedzibę ma w Krakowie. Od wielu lat zajmujemy się organizowaniem autorskich szkoleń z branży „beauty”. Naszymi słuchaczami są przedstawiciele sektora kosmetycznego, wellness, spa jak również studenci i absolwenci kierunków związanych ze zdrowiem i urodą. Dysponujemy doskonale wyposażonymi salami wykładowymi a także niezbędnymi pomocami. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach lub indywidualnie pod okiem doświadczonego instruktora. Szczegóły oferty znaleźć można na naszej witrynie.

http://kak.edu.pl/

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Szkolenia

1. Szkolenia Poznań

Szkolenia Poznań Dodano: Jan 28, 2008

Warsztaty NLP z praktycznych umiejętności z zakresy psychologicznych technik wywierania wpływu, negocjacji, języka perswazji, hipnozy i pomocy psychologicznej. Szkolenia otwarte dla osób indywidualnych oraz na zamówienie firm.

2. Szkolenie BHP online

Szkolenie BHP online Dodano: Feb 13, 2017

Pracownicy BHP Consulting to specjaliści BHP i P. poż. którzy na co dzień nie są tylko wykładowcami, oni pracują w tym zawodzie. Prowadzenie szkoleń jest tylko jednym z elementów ich pracy, co daje im ogromną przewagę, gdyż prowadząc szkolenia podchodzą do tematyki BHP od strony praktycznej. Są również konkurencyjni cenowo bo tego wymaga rynek.

3. Database Consulting Sp. z o.o.

Database Consulting Sp. z o.o. Dodano: Jul 31, 2018

Równoczesny dostęp do bazy danych oznacza, że ​​więcej niż jeden użytkownik uzyskuje dostęp do tych samych danych w tym samym czasie. Anomalie występują, gdy zmiany wprowadzone przez jednego użytkownika zostaną utracone z powodu zmian dokonanych przez innego użytkownika. Dlatego...

4. Szkolenia Excel z Calculatic

Szkolenia Excel z Calculatic Dodano: Nov 13, 2017

Calculatic to jedyne tego typu narzędzie na świecie. Wspiera pracę w programie Microsoft Excel, poprawiając błędne formuły, wstawiając samodzielnie funkcje, prezentując tysiące przykładów na tematy takie jak tabele przestawne, czy wykresy.
Prowadzimy szkolenia z pakietu MS Office na terenie całej Polski! Dojeżdżamy do klienta w każdym...

5. NLP Pomorski Instytut

NLP Pomorski Instytut Dodano: Jan 28, 2008

Jeżeli jest coś, co chciałbyś wiedzieć na temat NLP czyli Neurolingwistycznego Programowania, języka perswazji, wywierania wpływu na innych, uwodzenia kobiet oraz pomocy psychologicznej, wejdź w świat NLP.