http://eodkurzacz.pl

Dodano: 10 January 2019

Firma 4ekTech to kompetentna firma zajmująca się sprzedażą najnowocześniejszych na rynku urządzeń oraz przedmiotów, które niezbędne są w naszym codziennym mieszkaniu do podtrzymania czystości. Oferujemy odkrywcze odkurzacze, iroboty, myjki, worki, filtry oraz cały niezbędny do nich osprzęt. Istniejemy na rynku Polskim od 2012 roku, podbijając serca oraz zdumiewając klientów naszymi towarami. Nasze praktyki zdobyliśmy na rynku kanadyjskim, niemieckim oraz państw Beneluxu. Gwarantujemy techniczne doradztwo, dzięki kompletnej wiedzy każdego z proponowanych przez nas towarów. Nasi doradcy entuzjastycznie rozwieją wszelkie wątpliwości.

http://eodkurzacz.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Technika Telekomunikacja > Akcesoria GSM

1. Markowe akcesoria dla iPhone iPad firmy Speck SGP Spigen

Markowe akcesoria dla iPhone iPad firmy Speck SGP Spigen Dodano: Sep 22, 2012

Markowe akcesoria dla iPhone iPad firmy Speck SGP Spigen

Sklep internetowy - oryginalne akcesoria dla iPhone 4S iPad firmy Speck SGP Spigen. Autoryzowany przedstawiciel. Wysyłka 12h | iPhone iPad pokrowiec etui rysik folia |

ipad pokrowiec, iphone pokrowiec, iphone etui, ipad etui, ipad akcesoria, akcesoria ipad,...

2. Macserwis.com - wymiana szybki ipad

Macserwis.com - wymiana szybki ipad Dodano: Mar 12, 2016

W ofercie firmy MacSerwis można liczyć na naprawę sprzętu elektronicznego. Serwis udziela aż 90 dni gwarancji na naprawione urządzenia. W serwisie można skorzystać z naprawy takich urządzeń jak tablet, MAC, smartfon, laptop i innych urządzeń. Firma naprawia komórki po zalaniu, wymienia baterie, dyski, złącza i znacznie więcej!

4. Deus.pl

Deus.pl Dodano: Jan 28, 2016

Chcielibyśmy zachęcić każdego kto szuka akcesoriów do smartfonów i tabletów do tego, aby po prostu skorzystał z oferty sklepu internetowego Deus.pl. Chodzi o między innymi etui, pokrowce, podstawki, głośniki, ładowarki, słuchawki, etc. Chociaż nie skupiamy się w Deusie tylko na smartfonach i tabletach, znaleźć można również akcesoria do...

5. GSM Sklep, Sprzęt Do Serwisu GSM

GSM Sklep, Sprzęt Do Serwisu GSM Dodano: Aug 7, 2008

Sklep GSM majacy w ofercie akcesoria GSM oraz sprzęt do serwisu GSM. Multi-Com Sp. z o.o. to lider na rynku akcesoriów GSM, świadczący kompleksowy serwis GSM. Firma gwarantuje wysoki poziom usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.