http://uzdrowicielzeswiatla.pl

Dodano: 9 September 2019

Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz od 1992 działa jako jasnowidz, egzorcysta i doradca życiowy. Stara się pomóc osobom w potrzebie, aby odnalazły spokój oraz stabilizację życiową. Wspiera w zmianie złych nawyków na właściwe i usuwa przyczyny wszystkich dolegliwości, także w kontakcie na odległość. Co więcej kieruje Internetową Szkołą Rozwoju Duchowego dla uzdrowicieli, jasnowidzów oraz egzorcystów, szerząc naukę logicznego myślenia, mówienia oraz jasnego odczuwania. Wszystkich zaciekawionych zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Więcej wiadomości na stronie internetowej.

http://uzdrowicielzeswiatla.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna

1. Anurex

Anurex Dodano: Feb 15, 2013

Anurex to zdecydowanie jeden z najskuteczniejszych sposobów na zwalczenie hemoroidów spośród metod medycyny niekonwencjonalnej, Polega na schładzaniu specjalnym środkiem żylaków odbytu, które dzięki temu przestają doskwierać, a nawet całkowicie ustępują. Jeśli mają Państwo dość tego wstydliwego problemu, zapraszamy do nas!

2. Naturalne suplementy diety

Naturalne suplementy diety Dodano: Jun 7, 2013

Nasze zdrowie to wartość, której nie da się przecenić. To w jakim zdrowiu doczekamy starości w dużej mierze zależy już teraz od nas. Od stylu życia jaki wiedziemy i od sposobu odżywiania.
Warto zażywać suplementy diety, które uzupełnią niedobry cennych dla nas minerałów i pierwiastków. Polecam naturalne suplementy diety, produkowane przez...

3. Leki ziołowe, ziołolecznictwo

Leki ziołowe, ziołolecznictwo Dodano: Aug 10, 2008

Laboratorium Medycyny Naturalnej Bonimed poleca zioła Ojca Grzegorza Sroki. W serwisie internetowym dostępna księga ziół, możliwość ich zakupu, publikacje, poradniki związane ziołolecznictwem. Polecamy artykuły, porady, leki i preparaty ziołowe

4. Mandala zdrowie,masaĹźe,medycyna naturalna,Warszawa

Mandala zdrowie,masaĹźe,medycyna naturalna,Warszawa Dodano: May 24, 2007

Arka Centrum w Warszawie oferuje masaże lecznicze, relaksujące oraz zabiegi medycyny naturalnej takie jak reiki i radiestezja pod wspólną nazwą "Mandala Zdrowie". Prowadzimy warsztaty kreowania własnego rozwoju "Kolorowa Mandala" oraz sklep.

5. cbdlife.pl

cbdlife.pl Dodano: Dec 9, 2017

Odkąd na rynku pojawiły się wyroby wykonane z nowego produktu, jakim jest medyczna marihuana, wiele zmieniło się w medycynie. Od teraz coraz mniej groźne są choroby cywilizacyjne, takie jak nowotwory, astma , cukrzyca czy nawracające migreny, ponieważ ten środek przeciwdziała skutecznie im wszystkim.