http://www.wynajemhds.pl

Dodano: 30 December 2015

Śląska firma transportowo usługowa 1+1 AMEX jest to przedsiębiorstwo o rozpoznawalnej marce. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Już wiele osób wypróbowało nasze usługi przeprowadzkowe oraz usługi transportowe HDS. Możemy zaoferować wynajem HDS - wynajem auta ciężarowego wyposażonego w Hydrauliczny Dźwig Samochodowy w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy bezpieczeństwo, solidność, zadowolenie klientów.

http://www.wynajemhds.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Usługi > Transport samochodowy

1. Wynajem busów Lublin

Wynajem busów Lublin Dodano: Apr 2, 2013

GTS Euro Bus oferuje wynajem busów z Lublina. Przewozy osób realizowane są z Lublina (oraz okolic) w każdy zakątek Polski oraz Europy. Nasz tabor składa się z kilkunastu nowoczesnych busów wyposażonych w wygodne fotele, klimatyzację oraz systemy nawigacji satelitarnej.
Przewozy osobowe z Lublina do innych rejonów Polski realizujemy...

2. przeprowadzki Warszawa

przeprowadzki Warszawa Dodano: Mar 25, 2010

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w branży transportowo-przeprowadzkowej.

DOMiTRANS cieszy się najwyższym standardem wykonywanych usług, a także profesjonalnie przeszkoloną załogą dla której priorytetem jest zadowolenie klienta.

Świadczymy usługi sprzątania biur oraz mieszkań. Wykonujemy prace w zakresie...

3. Busy do Niemiec

Busy do Niemiec Dodano: May 8, 2016

Poszukujesz godnej zaufania firmy oferującej przewozy polska niemcy? Doskonale trafiłeś! Wystarczy, że skorzystasz z usług firmy Pegaz, a Twoja podróż z pewnością przebiegnie szybko i bezproblemowo. Znajdziesz tutaj nowoczesne, wygodne busy, z których każdy ma maksymalnie 5 lat oraz doskonale wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem...

4. Transport Kraków

Transport Kraków Dodano: Feb 1, 2009

Funkcjonująca na rynku już wiele lat firma BIK proponuje transport Kraków dla przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Realizujemy także transport międzynarodowy, a naszym największym atutem i reklamą są rekomendacje klientów współpracujących z nami stale.

5. Wynajem autokarów Wrocław

Wynajem autokarów Wrocław Dodano: Dec 7, 2012

Gdy benzyna jest coraz droższa, coraz więcej do zrobienia i potrzebujemy więcej tańszego odpoczynku. Dla zaoszczędzenia części pieniędzy i spędzenia wolnego czasu w większej grupie osób zachęcamy Państwa do wynajęcia autokaru na wakacje krótkie i długoterminowe. Takie wyjazdy dają dużo wypoczynku z powodu braku odpowiedzialności kierowcy,...