http://www.naukajazdy-poznan.eu

Dodano: 1 April 2014

Mając na uwadze nasze szczegółowe podejście do przebiegu szkolenia zapewniamy opanowanie samochodu wystarczające do swobodnej jazdy w ruchu miejskim.
Kursy na prawo jazdy prowadzone są przez instruktorów o wyjątkowym usposobieniu i wysokim poziomie wiedzy. W czasie kursu prowadzone są wykłady teoretyczne przy wykorzystaniu technologii elektronicznych takich jak e-learning co sprawia, że zdawalność teorii jest bardzo wysoka.
Praktyczne szkolenia prowadzone są w całkowitym wymiarze od świtu do nocy. Nauka jazdy prowadzona jest wiernie z wytycznymi specjalistów, które jasno wskazują manewry jakie należy wykonać podczas egzaminu.
Posiadając dostęp na plac manewrowy zapewniamy wysoką efektywność w trakcie wykonywania na egzaminie zadania jazda po pasie. W ruchu miejskim nasi Szkoleniowcy wytłumaczą wszystkie zadania, które pojawią się na egzaminie państwowym.
Zapewniamy wygodne i przestronne sale do teorii oraz zawsze lśniące pojazdy szkoleniowe nauki jazdy L.

http://www.naukajazdy-poznan.eu

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Szkolenia

2. Szkolenia menedżerskie - Discover Team

Szkolenia menedżerskie - Discover Team Dodano: Nov 2, 2014

Profilem działalności firmy Discover Team są szkolenia i gry biznesowe. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę trenerów, która doskonale się zna na odpowiedniej motywacji pracowników do jeszcze lepszej współpracy. Organizowane szkolenia i gry biznesowe cechują się dużym zainteresowaniem ze strony klientów, w tym firma może się więc pochwalić...

3. AKADEMIA WOLNEGO CZASU eventy

AKADEMIA WOLNEGO CZASU eventy Dodano: Feb 5, 2013

Szukasz ciekawych pomysłów na niepowtarzalną imprezę firmową? Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprez okolicznościowych i tematycznych? Chciałbyś wziąć udział kursach oraz warsztatach artystycznych? Nasza Akademia pomoże przy organizacji wszelkiego, nawet w największym stopniu wymagającego bądź zwariowanego projektu. Specjalnością akademii...

4. Doradztwo dla bezrobotnych, Darmowe szkolenia unijne

Doradztwo dla bezrobotnych, Darmowe szkolenia unijne Dodano: Nov 17, 2008

Strona została specjalnie przygotowana dla bezrobotnych z kujawsko-pomorskiego a także całego kraju. Oferuje bezpłatne porady dla bezrobotnych oraz szkolenia europejskie podnoszące kwalifikacje zawodowe. Znaleźć na niej można również oferty pracy dla bezrobotnych.

Strona bezrobotni.net jest skierowana do osób poszukujących pracy....

5. Kurs dietetyki - pakis.pl

Kurs dietetyki - pakis.pl Dodano: Apr 22, 2016

Nasza Polska Akademia Kultury i Sportu zajmuje się organizowaniem kursów pozwalających na zdobycie uprawnień trenerskich i instruktorskim w systemie e-learningowym. Dzięki temu wiedzę można zdobywać w dowolnym miejscu i czasie. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i obejmuje kursy trenerskie, menadżerskie czy też instruktorskie. Wydajemy...