http://www.polaszek.com.pl

Dodano: 30 September 2009

Firma P.P.H. Polaszek założona w 1968 roku specjalizuje się w produkcji sejfów gabinetowych, sejfów hotelowych, sejfów ściennych, szaf pancernych, szaf myśliwskich, i urządzeń, które chronią przed włamaniem i ogniem. Wykonujemy również usługi laserowego cięcia blach. Firma "Polaszek" istnieje już przeszło 40 lat. W ciągu tego czasu uzyskaliśmy znaczącą pozycję na rynku i udowodniliśmy, że jesteśmy solidnym i fachowym przedsiębiorstwem. W swojej ofercie posiadamy ponad 60 produktów (sejfy ścienne, gabinetowe, szafy na broń, kasy pancerne), których funkcjonalność jest zorientowana na potrzeby rynku, nasza dewiza: "wysokie zadowolenie klientów przez różnorodność ofert i najwyższą jakość".

http://www.polaszek.com.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Produkcja Przemysł > Przemysł metalowy

1. Drabiny rozkładane

Drabiny rozkładane Dodano: Dec 27, 2012

Sklep internetowy Dobre Drabiny (Łomianki, Warszawa) oferuje: drabiny, rusztowania, schodki, podesty znanych producentów - Krause, Monto, Drabex, Stabilo, Faraone, Corda. W ofercie taborety i schodki aluminiowe, drabiny wielofunkcyjne - drabiny z podestem, drabiny drewniane i teleskopowe. Serdecznie zapraszamy po rusztowania jednostronne,...

2. Drabex

Drabex Dodano: Mar 12, 2015

Firma Drabex jest przedsiębiorstwem, które od ponad 40 lat działa na rynku wyrobów aluminiowych. Jako producent drabin aluminiowych, duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo użytkowników. Ponadto firma wytwarza taborety aluminiowe czy schody aluminiowe.
Wysoka jakość produktów i usług, i ciągłe ich doskonalenie to droga, którą podąża...

3. CynkoMet sp. z o.o.

CynkoMet sp. z o.o. Dodano: Jun 6, 2014

CynkoMet z Czarnej Białostockiej koło Białegostoku to lider rynku w regionie, jeśli chodzi o usługi cynkowania metalu. Naszą specjalnością są cynkowanie ogniowe, spawanie konstrukcji stalowych, obróbka wiórowa, śrutowanie, malowanie. Zajmujemy się również produkcją i sprzedażą maszyn rolniczych.

5. Metaloplastyka Jan Burkat

Metaloplastyka Jan Burkat Dodano: Jul 15, 2013

Główną działalnością F.P.H.U. Jan Burkat jest produkcja wyrobów metalowych do domu i ogrodu. Wykonujemy wyroby według projektów własnych jak i zleconych, również tych nietypowych. Firma z sukcesami działa na rynku od prawie 20 lat. Produkujemy między innymi: świeczniki, kwietniki, stojaki, poręcze, balkony, metalowe meble ogrodowe, regały...