http://rebeca.pl

Dodano: 13 January 2014

Osoby, które chcą zadbać o swój wygląd i komfortowe samopoczucie zapraszamy do salonu kosmetycznego Rebeca w Białymstoku. Na rynku kosmetycznym działamy cały czas od wielu lat, zyskując coraz większą sympatię klientów. Możemy poszczycić się stabilną pozycją, elastyczną ofertą zabiegów kosmetycznych, a także tym, że mamy konkurencyjne ceny. W naszym salonie pracują osoby z dużym doświadczeniem i fachem w ręku. Z przyjemnością zajmą się makijażem, pielęgnacją rąk, stóp i twarzy, a także depilacją i innymi zabiegami. Rebeca to miejsce przyciągające jakością usług kosmetycznych, elegancją i komfortem. Więcej informacji na stronie www.

http://rebeca.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Zdrowie Uroda

1. Probiotyki, Antybiotyki, Biegunki

Probiotyki, Antybiotyki, Biegunki Dodano: Jun 3, 2009

Jeżeli lekarz zalecił Ci zażywanie antybiotyku podczas kuracji, potrzebujesz również skutecznej ochrony przed jego niekorzystnymi działaniami.
Połączenie probiotyków z prebiotykami pozwala na szybką adaptację szczepów bakterii w przewodzie pokarmowym i ich szybkie namnażanie.
Dzięki zawartości prebiotyków Linex® FORTE może być...

2. Apel o pomoc dla Kacperka Flisa - Przekaż 1% podatku

Apel o pomoc dla Kacperka Flisa - Przekaż 1% podatku Dodano: Feb 1, 2011

Kacperek urodził się dn.16.08.2009r w szpitalu Klinicznym Nr1 w Lublinie. Ważył 4660g i mierzył 58cm. Poród Kacperka przebiegał 11 godzin. Po 9 godzinach od rozpoczęcia akcji porodowej i sprawdzeniu akcji serca dziecka (brak tętna płodu), lekarz dyżurny zdecydował - "WYPYCHAMY". Gdy główka w końcu zeszła, położna zaczęła za nią ciągnąć i...

3. moja NADZIEJA Mielec

moja NADZIEJA Mielec Dodano: Sep 11, 2009

„… nieść posłanie alkoholikowi, który wciąż jeszcze cierpi.”
Bardzo popularne i często powtarzane w naszym środowisku jest twierdzenie, że posłanie to ja niosę przez swoje wypowiedzi na mityngach. Czasem dodaje się jeszcze, że swoją postawą życiową, niepiciem i przykładem.
Też tak mawiałem. Nawet dość długo. Tylko...

4. na-zdrowie24.pl

na-zdrowie24.pl Dodano: May 4, 2017

Odpowiadamy na mnóstwo pytań związanych z tematyką zdrowia, urody, zabiegów i wielu innych. Udzielamy cennych porad i praktycznych wskazówek, które pomogą zadbać o piękny wygląd, doskonałą kondycję i sprawność fizyczną. Poznasz sprawdzone metody na perfekcyjny makijaż. Przeczytasz również o zabiegach oferowanych w klinikach urody. Piszemy...

5. Urodaporady.pl

Urodaporady.pl Dodano: Aug 14, 2017

Jeśli nie wiesz, czy karmienie dziecka jedzeniem ze słoiczków jest dobrym rozwiązaniem i jeśli szukasz porad ekspertów na ten temat, to wiedz, że na naszym portalu znajdziesz kilka praktycznych wskazówek. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i serdecznie zachęcamy Cię do częstego zaglądania na naszą stronę.