http://royalsushiursynow.pl

Dodano: 25 February 2019

Prowadzone przez nas warszawskie Sushi Royal Bistro z Mokotowa to miejsce, w jakim mogą Państwo liczyć na sushi z dowozem w warszawie i okolicy. Posiadamy w swej ofercie zestawy sushi, które bardzo dobrze sprawdzą się w formie lunchu, na wypad ze znajomymi czy też romantyczną kolację. Więcej o nas na stronie www.

http://royalsushiursynow.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Humor Rozrywka > Kulinaria

1. Blog kulinarny Krysi - Tesco

Blog kulinarny Krysi - Tesco Dodano: Jul 4, 2012

Blog kulinarny Krysi z Tesco to baza zawierająca przepisy kulinarne oraz ciekawostki. Znajdziesz tu przepisy, pisane zabawnym, prostym językiem, autorstwa Krysi, które na pewno zainspirują cię w kuchni, a zakładki "A to ciekawe" i "Kobiecym okiem" umilą ci czas wolny. Zapraszamy do odwiedzania i komentowania.

2. Restauracja włoska Napolitano, pizzeria, jedzenie na zamówienie, catering, Toruń

Restauracja włoska Napolitano, pizzeria, jedzenie na zamówienie, catering, Toruń Dodano: May 2, 2009

Napolitano restauracja rodzinna i pizzeria - oferuje niepowtarzalne menu, w skład którego wchodzi pizza, lasagna, spaghetti oraz zestawy lunchowe. Restauracja w swojej ofercie posiada jedzenie na wynos, na zamówienie i pełny catering. Dowóz na terenie całego Torunia.
Zapraszamy na niezapomniane biznes lunch. Nasza restauracja jest również...

3. Restauracja Magia

Restauracja Magia Dodano: Jul 28, 2013

Restauracja dysponuje trzema stylowo zaprojektowanymi, klimatyzowanymi salami: salą bankietową dla 90 osób, salą klubową dla 20 osób oraz salą restauracyjną przeznaczoną dla 35 osób - wszystkie mają wyjątkowy klimat. Dodatkowo posiadamy dogodny dojazd oraz miejsca parkingowe przy restauracji.
Na uroczystości weselne - zapewniamy...

4. Catering Warszawa

Catering Warszawa Dodano: Feb 14, 2010

Oferujemy kompleksową organizację imprez i uroczystości (catering). Wynajem dowolnej sali bankietowej dla potrzeb konkretnej imprezy. Zabezpieczenie moderatorów i całego personelu obsługującego. Aranżacja wnętrz (kwiaty, dekoracje). Dysponujemy również własnymi salami bankietowymi przy ulicy Powstańców Śląskich (Warszawa Bemowo) o powierzchni...

5. przepisy kulinarne

przepisy kulinarne Dodano: Jul 28, 2009

Najlepsze przepisy kulinarne dla Ciebie. Przepisy z różnych stron świata. Nasza strona internetowa zawiera przepisy z różnych zakątków świata. Możesz znaleźć na niej przepisy z kuchni chińskiej. Jeśli wolisz kuchnie meksykańską w naszym serwisie znajdziesz również przepisy z tej kategorii. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na...