http://www.renke.pl

Dodano: 1 February 2014

O „stałości” stosunków gospodarczych można mówić tylko w sytuacji, gdy strony są związane pewnymi umowami gospodarczymi w dłuższym okresie czasu, skutkującymi stałą współpracą gospodarczą, albo też zawierają umowy cyklicznie, co pewien czas, według określonych standardów, zgodnie z ustaloną praktyką handlową i przyjętymi przez strony zwyczajami. Pojedyncze umowy danego typu zawierane incydentalnie pomiędzy stronami zgodnie z prawem nie oznaczają automatycznie stałych stosunków gospodarczych. Nie ma zatem znaczenia, czy są to motocykle, samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe czy autobusy, napędzane benzyną, olejem napędowym czy gazem. Do wnoszenia opłat zobowiązani są przedsiębiorcy, na których wystawione są faktury za paliwo. Dla prawnika nie ma znaczenia czy pojazd jest własnością przedsiębiorcy, czy jest leasingowany czy też w dzierżawie, a nawet własnością pracownika.

http://www.renke.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Prawo Społeczeństwo > Prawo

1. adwokat poznań

adwokat poznań Dodano: Jan 16, 2009

Adwokat to osoba której zadaniem jest pomoc w sądzie. Reprezentuje Ciebie, składa w Twoim imieniu pisma, wnioski, pyta świadków, przemawia, słowem - prowadzi całą sprawę. Działa tak jak rzemieślnik, któremu można zlecić na przykład wybudowanie domu pod klucz – czyli od początku do końca.

3. Www.patrickgordon.co.uk

Www.patrickgordon.co.uk Dodano: Feb 1, 2014

Patrick Gordon jest jedną z najskuteczniejszych firm odszkodowawczych na wyspach brytyjskich. Nasi specjaliści oferują Państwu pomoc w języku polskim. Skuteczność naszej kancelarii w odzyskiwaniu odszkodowań jest niemal 100%. Podejmujemy się rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanych problemów. Opłaty pobieramy tylko w momencie uzyskania...

4. Kancelaria pieróg i partnerzy - pierog.pl

Kancelaria pieróg i partnerzy - pierog.pl Dodano: Oct 6, 2016

Nasza nowoczesna kancelaria prawna to grono do?wiadczonych prawników, którzy specjalizuj? si? w zamówieniach publicznych, inwestycjach budowlanych, fundusze i pomoc publiczna oraz w tematach pokrewnych. Dzia?amy zgodnie z etyk? zawodow? oraz dobrem naszych klientów. Wi?cej na naszej stronie internetowej.

5. Excambium Szczecin - excambium.pl

Excambium Szczecin - excambium.pl Dodano: Oct 24, 2014

W przypadku, gdy potrzebują Państwo skorzystać z fachowych konsultacji w zakresie wypadku w pracy, wypadku komunikacyjnego, błędu lekarskiego, czy w związku ze śmiercią bliskiej osoby, prosimy o kontakt. Jesteśmy doświadczoną firmą w prowadzeniu spraw w takim właśnie zakresie. Pomagamy zarówno osobom przebywającym w kraju, jak i za granicą....