http://www.blog.faza.warszawa.pl

Dodano: 28 August 2010

Ze pewnym zdziwieniem zauważam, że w dzisiejszych czasach praktycznie niewiele już wypada nam robić. Przykładowo coraz częściej nie wypada nam samodzielnie myśleć. Nie zrażony tym faktem zacząłem zgodnie z modą więc pisać prywatno - służbowy blog. Bo tak podobno należy robić :)
Na blogu serwuję czytelnikom zupełnie subiektywne opinie na wiele tematów (na przykład takich, które dotyczą irytujących mnie wydarzeń w Polsce). Opinie te nie zawsze bywają "uczesane" - więc czytasz na własną odpowiedzialność.
Część publikowanych na blogu informacji dotyczy tematyki reklamy wizualnej i projektowania graficznego - bo są one moją pasją, a na dodatek wynikają z charakteru mojej pracy.
Jeśli masz własne doświadczenia z tej dziedziny - zapraszam do dodawania komentarzy.

http://www.blog.faza.warszawa.pl

Średnia : 5.00 / 5 | Głosów : 2

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Inne wpisy tego użytkownika

1. BBG: importer piwa, wina i napoi

BBG: importer piwa, wina i napoi Dodano: Apr 8, 2010

BBG - to jeden z większych importerów i dystrybutorów piwa, wina i napojów w rejonie Warszawy, a nawet na skalę ogólnopolską.
Firma jest importerem na Polskę uznanych piw marki Inbev, będąc jedynym dystrybutorem na kraj gatunków takich jak: Beck's, Staropramen, Franziskaner, Stella Artois, Leffe.
Barlan Beveragers Group prowadzi...

2. Elita: moderowany katalog stron

Elita: moderowany katalog stron Dodano: Apr 8, 2010

Katalog stron firmowych i prywatnych, grupujący interesujące strony www o treści polskojęzycznej w tematyczne kategorie.
Wpis można dodać bezpłatnie w wersji podstawowej, musi być on jednak zgodny z regulaminem opublikowanym na łamach katalogu.
Moderowany katalog stron został oparty o krajowy skrypt SEO, dając potencjalnie...

3. Katalog sklepów internetowych - handlowy

Katalog sklepów internetowych - handlowy Dodano: Nov 18, 2010

W przypadku gdy prowadzisz swój własny sklep internetowy lub stacjonarny, chcesz znaleźć nowego dostawcę towaru, firmę transportową lub taką, która świadczy serwis kas fiskalnych - odwiedź katalog stron poświęcony w całości zagadnieniom handlu.
Wszystko w jednym miejscu - przejrzyste, zweryfikowane i przyporządkowane do 4 głównych...

4. Agencja Reklamowa Ząbki - informacje

Agencja Reklamowa Ząbki - informacje Dodano: Nov 18, 2010

Zupełnie nowa strona, na której publikujemy istotne informacje dla potencjalnych i dotychczasowych Klientów Studia Reklamy FAZA mieszczącego się w podwarszawskim mieście Ząbki. Przybliżamy tu techniczne zagadnienia związane z tematyką reklamy zewnętrznej oraz przedstawiamy bardziej szczegółową ofertę na wykonywane przez nas usługi reklamowe....

5. Woda mineralna Borjomi - importer

Woda mineralna Borjomi - importer Dodano: Aug 28, 2010

Importer oryginalnych artykułów spożywczych z Indii i Gruzji przygotowywanych według tradycyjnych receptur - zaprasza do wizyty na swojej witrynie internetowej. Miłośnicy kuchni orientalnej będą mieli okazję zapoznać się tutaj ze szczegółową ofertą, która dostępna jest w kilkudziesięciu sklepach delikatesowych w kraju.
Znajdują się tu...

6. Reklama, aktualności i nie tylko - Faza blog

Reklama, aktualności i nie tylko - Faza blog Dodano: Aug 28, 2010

Ze pewnym zdziwieniem zauważam, że w dzisiejszych czasach praktycznie niewiele już wypada nam robić. Przykładowo coraz częściej nie wypada nam samodzielnie myśleć. Nie zrażony tym faktem zacząłem zgodnie z modą więc pisać prywatno - służbowy blog. Bo tak podobno należy robić :)
Na blogu serwuję czytelnikom zupełnie subiektywne opinie na...

7. Ciekawe strony w internecie

Ciekawe strony w internecie Dodano: Jun 12, 2010

Nieco niekonwencjonalna mapa ciekawych miejsc znalezionych przez administrację w krajowym internecie.
Wszystkie staraliśmy się uporządkować, przypisując do tematycznych kategorii.
Poszczególne ścieżki prowadzą internautę prosto do miejsc, które uważamy za ciekawe i wartościowe.
Spis stron ASKWay jest bardzo szczegółowo...

Wpisy w tej kategorii : Internet Komputery > Blogi

1. Portal Wrastajacypaznokiec.pl

Portal Wrastajacypaznokiec.pl Dodano: Sep 10, 2015

Witamy na stronie naszych profesjonalnych gabinetów podologicznych. Jako grupa specjalistów, zajmujemy się skutecznym i ekspresowym leczeniem zabiegami, które prowadzą do eliminacji problemu wrastających paznokci. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz kontaktu, w celu umówienia wizyty w jednej z naszych placówek. Gwarantujemy pełen...

2. Artykuły tematyczne

Artykuły tematyczne Dodano: Jun 9, 2012

Serwis z artykułami tematycznymi na wiele różnych tematów. Rzecz jasna w internecie jest mnóstwo tego typu serwisów. Czym więc różnimy się od innych? Przede wszystkim ciągłą, solidną i ostrą moderacją. Zasady dodawania artykułów artykułów są jasne i należy się do nich dostosować. Poza tym, stawiamy na jakość, przyjmując i promując jedynie...

3. Newsy z sieci

Newsy z sieci Dodano: Aug 30, 2011

Strona z informacjami o nowych technologiach i usługach prezentowanych przez internetowych gigantów. Ciekawostki dotyczące internetu, newsy o hostingu, domenach, aplikacjach i programowaniu. Każdy zafascynowany tym, co codziennie dzieje się na świecie w branży IT, znajdzie tam informacje dla siebie.

4. Blog o Warhammerze - bloog.pl

Blog o Warhammerze - bloog.pl Dodano: May 19, 2008

Na moim blogu, wszystko o świetnej grze Warhammer. Artykuły, kilka słów o taktyce i porady dla armii w Warhammerze. Zapraszam do czytania.

5. Największy Polski FAQ urządzeń Apple

Największy Polski FAQ urządzeń Apple Dodano: Sep 3, 2009

Blog www.imacblog.pl – największy Polski FAQ urządzeń Apple – iPhone, iPhone 3G, iMac, iPod, Leopard, simlock, iTunes. Znajdziesz na nim najświeższe informacje o produktach fimy Apple. Między innymi: iphone, imac, ipod, itunes, iphone 3G i wiele innych. Można również samemu dodawać newsy na temat produktów Apple. O naszym blogu...