http://radcaprawnyklimkiewicz.pl/o_kancelarii.html

Dodano: 19 February 2010

Artur Klimkiewicz jest radcą prawnym o bardzo dużym doświadczeniu. Współpracował z takimi liderami rynku jak chociażby BZ WBK Factor sp. z o.o. lub Lotos Oil S.A. Oferuje pełną dyspozycyjność, a w razie wypadku zastępstwo asesora komorniczego i adwokata.
Radca prawny Artur Klimkiewicz specjalizuje się między innymi w sprawach odszkodowawczych i windykacyjnych.

http://radcaprawnyklimkiewicz.pl/o_kancelarii.html

Średnia : 4.20 / 5 | Głosów : 10

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Prawo Społeczeństwo > Prawo

1. Kancelaria adwokacka Poznań

Kancelaria adwokacka Poznań Dodano: Sep 6, 2008

Kancelaria adwokacka Olgi Wawrzynkiewicz w Poznaniu świadczy obsługę prawną w języku polskim, angielskim i niemieckim w zakresie: obsługa prawna przedsiębiorców i osób prywatnych, prawo cywilne, gospodarcze, karne, medyczne, ochrona zdrowia.

2. Prawo bankowe

Prawo bankowe Dodano: Jul 11, 2008

Wyszukiwarka ujednoliconych aktów prawnych prawa finansowego i prawa bankowego. Znajdż interesujące cię ujednolicone akty prawne. Dowiedz się więcej o podatkach, instrumentach finansowych i doradztwie podatkowym. Poznaj zasady, na jakich działa Narodowy Bank Polski, Bankowy Fundusz Gwarancyjny, banki hipoteczne i rożnego rodzaju rachunki bankowe.

3. Kancelaria Prawna Teodorowski & Wojtaszak

Kancelaria Prawna Teodorowski & Wojtaszak Dodano: Mar 13, 2008

Jesteśmy Kancelarią Prawną prężnie działającą na rynku usług prawniczych. W zakresie naszych usług oferujemy stałą obsługę Firm, monitoring należności, windykację należności oraz odzyskiwanie odszkodowań.

4. Książki dla aplikantów prawa w Aplikanci.profinfo.pl

Książki dla aplikantów prawa w Aplikanci.profinfo.pl Dodano: Jan 27, 2015

Aplikanci.profinfo.pl to sklep prowadzony przez wydawnictwo Wolters Kluwer. Jego specjalnością są książki oraz materiały naukowe przeznaczone dla aplikantów studiów prawniczych. W szerokim asortymencie posiada publikacje dotyczące m.in. prawa i postępowania cywilnego, prawa międzynarodowego czy prawa finansowego. Dzięki dodatkowym rabatom...

5. Excambium Szczecin - excambium.pl

Excambium Szczecin - excambium.pl Dodano: Oct 24, 2014

W przypadku, gdy potrzebują Państwo skorzystać z fachowych konsultacji w zakresie wypadku w pracy, wypadku komunikacyjnego, błędu lekarskiego, czy w związku ze śmiercią bliskiej osoby, prosimy o kontakt. Jesteśmy doświadczoną firmą w prowadzeniu spraw w takim właśnie zakresie. Pomagamy zarówno osobom przebywającym w kraju, jak i za granicą....