http://parafia-brzezna.pl

Dodano: 28 December 2011

Strona zawiera informacje z życia parafii, takie jak ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, historia parafii, informacje o duszpasterzach, parafialnym oddziale caritas czy też aktualności parafialne.

Poprzez stronę Parafia-Brzezna.pl można również przejść do subserwisów chóru i kościoła ze Strzygańca. Proboszczem parafii jest ksiądz Stanisław Posłuszny.

Parafia ulokowana jest w Brzeznej (gmina: Podegrodzie), w okolicach miasta Nowy Sącz (województwo: małopolskie). Zapraszamy do odwiedzenia naszego parafialnego serwisu.

http://parafia-brzezna.pl

Średnia : 2.25 / 5 | Głosów : 8

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Komentarze do wpisu:

  • Średnia ocena recenzujących: 2.00
  • 2.00 (z maks. 5)
  • Ilość recenzji: 1
  1. klara123456
    Temat: niestety | Data: Dec 6, 2014

    ta strona nie jest doko?czona jak powinna by? niestety daje tylko ocen? 3

Inne wpisy tego użytkownika

Wpisy w tej kategorii : Prawo Społeczeństwo > Religia

1. Salvator Mundi - "Przyjdzcie do mnie wszyscy..."

Salvator Mundi - "Przyjdzcie do mnie wszyscy..." Dodano: Aug 9, 2010

Dowiedz się więcej o zbawieniu, o tym który cię stworzył, poznaj że wiara to nie nuda i strata czasu, przestań martwić się o sens życia i o tym co z tobą będzie po śmierci.
Poznaj jakimi narzędziami posługuję się twój wróg by sprowadzić Cię do cierpienia i oddalenia od Boga, naucz się przed nim bronić.
Wieczność przyjdzie prędzej...

2. Zaklad pogrzebowy Warszawa

Zaklad pogrzebowy Warszawa Dodano: Jan 4, 2012

Zakład Pogrzebowy Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej zapewnia profesjonalną pomoc w zorganizowaniu pogrzebu. Pomoc obejmuje: transport zmarłego, zorganizowanie kremacji, wybór trumny lub urny, ubieranie zmarłego, rezerwowanie kwatery cmentarnej, formułowanie klepsydr i nekrologów, organizowanie ceremonii pogrzebowej, przygotowanie wieńcy i...

3. "USKOM" - zakład pogrzebowy Toruń

Dodano: Feb 7, 2014

Zakład pogrzebowy Uskom działający w Toruniu od ponad 20 lat świadczy kompleksowe usługi mające na celu zorganizowanie ceremonii pogrzebowych. Długoletnie doświadczenia oraz profesjonalna kadra gwarantuje najwyższą jakości obsługi. Klienci borykający się z tragedia, jaką jest śmierć bliskiej osoby mogą liczyć na pomoc w organizowaniu pogrzebu,...

4. Izajasz Dokumenty Kościoła

Izajasz Dokumenty Kościoła Dodano: Feb 6, 2008

Dokumenty Kościoła Katolickiego. encykliki, adhortacje, homilie, listy, orędzia. Czytaj encykliki Jana Pawła II i Benedykta XVI

5. eBiblia

eBiblia Dodano: Jul 22, 2008

Znajdziesz tutaj całą treść Biblii, którą powinieneś przeczytać. Jest to bardzo ważna księga, a czytanie jej w internecie pozwoli na łatwe i przyjemne jej zrozumienie. Zapraszamy serdecznie do poznawania sektetów Wiary.