http://parafia-brzezna.pl

Dodano: 28 December 2011

Strona zawiera informacje z życia parafii, takie jak ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, historia parafii, informacje o duszpasterzach, parafialnym oddziale caritas czy też aktualności parafialne.

Poprzez stronę Parafia-Brzezna.pl można również przejść do subserwisów chóru i kościoła ze Strzygańca. Proboszczem parafii jest ksiądz Stanisław Posłuszny.

Parafia ulokowana jest w Brzeznej (gmina: Podegrodzie), w okolicach miasta Nowy Sącz (województwo: małopolskie). Zapraszamy do odwiedzenia naszego parafialnego serwisu.

http://parafia-brzezna.pl

Średnia : 2.25 / 5 | Głosów : 8

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Komentarze do wpisu:

  • Średnia ocena recenzujących: 2.00
  • 2.00 (z maks. 5)
  • Ilość recenzji: 1
  1. klara123456
    Temat: niestety | Data: Dec 6, 2014

    ta strona nie jest doko?czona jak powinna by? niestety daje tylko ocen? 3

Inne wpisy tego użytkownika

Wpisy w tej kategorii : Prawo Społeczeństwo > Religia

1. eBiblia

eBiblia Dodano: Jul 22, 2008

Znajdziesz tutaj całą treść Biblii, którą powinieneś przeczytać. Jest to bardzo ważna księga, a czytanie jej w internecie pozwoli na łatwe i przyjemne jej zrozumienie. Zapraszamy serdecznie do poznawania sektetów Wiary.

2. Transport zmarłych

Transport zmarłych Dodano: Mar 21, 2012

Firma pogrzebowa "Soloch" specjalizująca się w organizacji pogrzebów oraz transportcie zmarłych oraz prochów na terenie całego Świata, to jedna z najbardziej doświadczonych tego typu firm Polski. Każdy Klient jest przez nas traktowany indywidualnie ponieważ rozumiemy Państwa ciężką sytuację związaną ze śmiercią najbliższej osoby. Poszukując...

3. Totus Tuus- Portal Katolicki

Totus Tuus- Portal Katolicki Dodano: Jul 5, 2009

Historia Portalu jest także historią Admina. Jako twórca portalu chciałbym, aby ta strona pomogła wielu ludziom w dobrych, jak i złych momentach. Jak życie znamy wszyscy tych złych jest wiele i czasem jest dobrze móc mieć tą pomocną dłoń. Może się to być modlitwa lub ta magiczna rozmowa z drugą osobą. Dlatego Stworzyłem “Totus Tuus”...

4. Dewocjonalia.pl - opis

Dewocjonalia.pl - opis Dodano: Sep 3, 2008

Przedmioty służące do pogłębiania pobożności. Medaliki, krzyżyki, różańce, modlitewniki, świece, gromnice oraz szeroki asortyment figurek i obrazów świętych. Ponadto różnorodność szat i bogato zdobionych naczyń liturgicznych.

5. dewocjonalia

dewocjonalia Dodano: Mar 30, 2009

Od ponad stu lat zajmujemy się sprzedażą dewocjonaliów. Obecnie firma prowadzona jest przez wnuków pierwszego właściciela. W swojej ofercie posiadamy figurki, pamiątki komunijne, modlitewniki, pomoce katechetyczne, sztuczną biżuterie, medaliony oraz krzyżyki. Wyroby które importujemy pochodzą z takich krajów jak Portugalia, Włochy czy Chiny....