http://parafia-brzezna.pl

Dodano: 28 December 2011

Strona zawiera informacje z życia parafii, takie jak ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, historia parafii, informacje o duszpasterzach, parafialnym oddziale caritas czy też aktualności parafialne.

Poprzez stronę Parafia-Brzezna.pl można również przejść do subserwisów chóru i kościoła ze Strzygańca. Proboszczem parafii jest ksiądz Stanisław Posłuszny.

Parafia ulokowana jest w Brzeznej (gmina: Podegrodzie), w okolicach miasta Nowy Sącz (województwo: małopolskie). Zapraszamy do odwiedzenia naszego parafialnego serwisu.

http://parafia-brzezna.pl

Średnia : 2.25 / 5 | Głosów : 8

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Komentarze do wpisu:

  • Średnia ocena recenzujących: 2.00
  • 2.00 (z maks. 5)
  • Ilość recenzji: 1
  1. klara123456
    Temat: niestety | Data: Dec 6, 2014

    ta strona nie jest doko?czona jak powinna by? niestety daje tylko ocen? 3

Inne wpisy tego użytkownika

Wpisy w tej kategorii : Prawo Społeczeństwo > Religia

1. Nagrobki - galerie

Nagrobki - galerie Dodano: Jan 26, 2010

Choć rzadko się do tego przyznajemy, wielu z nas lubi spacery po cmentarzach. Tam w ciszy i spokoju pośród nagrobków można rozmyślać nad życiem i przemijaniem. Na moim blogu możecie zobaczyć efekty takich spacerów, czyli poczytać o przemyśleniach, oraz zobaczyć zdjęcia i galerie nagrobków które widziałem. Jeśli szukasz miejsca z odrobiną...

2. Księgarnia Katolicka - internetowa księgarnia religijna

Księgarnia Katolicka - internetowa księgarnia religijna Dodano: Jan 11, 2009

Internetowa księgarnia religijna. W ofercie: książki religijne, książki katolickie, modlitewniki, Dzieła Zebrane Jana Pawła 2, książki filozoficzne, teologiczne, społeczne, naukowe i duchowe.

3. Coffee House Teen Challenge Misja Nowa Nadzieja

Coffee House Teen Challenge Misja Nowa Nadzieja Dodano: May 9, 2009

Działalność chrześcijańskich wolontariuszy, którzy wychodzą na ulicę do osób uzależnionych, zapraszają na darmową kawę i rozmowę w kawiarni o nadziei, którą daje Bóg. Nowe życie, które można otrzymać jest cennym darem, o którym opowiadają chrześcijanie. Służą swoją uwagą i wsparciem. Rozmowy są indywidualne i odbywają się przy stolikach, lub na...

4. Trójca Święta a Antytrynitarze

Trójca Święta a Antytrynitarze Dodano: Apr 13, 2011

Strona zawiera materiały polemizujące z nauką o Trójcy Świętej. Zachęca do zastanowienia kto ma rację w sporze między Trynitarzami a Antytrynitarzami. Podaje szereg argumentów, opartych na Piśmie Świętym i Historii , świadczących o niebiblijnym charakterze trynitarnego dogmatu.Umożliwia wyrobienie sobie własnego zdania w tym temacie. Temacie......

5. centrummedjugorje.pl

centrummedjugorje.pl Dodano: Mar 21, 2017

Jesteś katolikiem, ale nigdy wcześniej nie byłeś na pielgrzymce? Chcesz to zmienić? zapraszamy Cię na stronę centrummedjugorje. Jesteśmy polskim portalem, który kultywuje objawienia Maryjne, organizujemy pielgrzymki i szerzymy wiedzę na temat wioski Medjugorje. Jeżeli chcesz poznać jej historię, to zapraszamy.