http://pjratmed.pl/

Dodano: 10 October 2018

Choroba alkoholowa to problem, z którym zmaga się wiele osób, zarówno starszych, jak i młodszych. Bardzo często jest to wstydliwy problem, o którym chorzy nie chcą rozmawiać. W przypadku zatrucia alkoholem i przedawkowania ilości spożytego alkoholu, ratownik medyczny z doświadczeniem oferuje detoks i odtrucie alkoholowe z dojazdem do pacjenta.
Specjalista posiada wieloletnie doświadczenie i odpowiednią wiedzę, która pozwala nieść pomoc pacjentom chorym na alkoholizm. Po przebytym detoksie, pacjent może skorzystać z konsultacji, która ma na celu wspomóc chorego w trudnej drodze do trzeźwości i podjęciu właściwych dla siebie decyzji.
Ratownik medyczny oferuje również dojazd do wybranego miejsca, w którym znajduje się pacjent, wymagający odtrucia alkoholowego. Na miejscu można wykonać także badanie EKG. Dyskrecja , którą zapewnia specjalista, pozwoli pacjentowi poczuć się pewniej i lepiej.
Z usług ratownika medycznego skorzystać można przez 7 dni w tygodniu, o każdej porze. Ponadto po ratownika, który wykona odtrucie alkoholowo, można zadzwonić także w niedziele i święta.
Zapraszamy!

http://pjratmed.pl/

Średnia : 5.00 / 5 | Głosów : 1

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Miasta Regiony > Łódzkie

1. :: Wirtualna Fabryka :: ... wirtualny spacer po Manufakturze - dawnym Imperium Izraela Poznańsk

:: Wirtualna Fabryka :: ... wirtualny spacer po Manufakturze - dawnym Imperium Izraela Poznańsk Dodano: Feb 21, 2009

Udaj się na wirtualny spacer po Manufakturze - dawnym Imperium Izraela Poznańskiego, największym zrewitalizowanym kompleksie przemysłowym w Łodzi. wirtualny spacer po łodzi zabytkowej i współczesnej, wirtualna fabryka, manufaktura, ŁódĽ, fabryka Poznańskiego, Poltex, Marchlewski, ziemia obiecana, Poznański, ŁódĽ przemysłowa, wirtualna, fabryka,...

2. Wypożyczalnia bagażników Łódź

Wypożyczalnia bagażników Łódź Dodano: Dec 21, 2008

Wypożyczalnia bagażników dachowych w Łodzi - wypożyczalnia boxów. Różne rozmiary, możliwość rezerwacji. Prowadzimy również sprzedaż nowych boxów i bagażników bazowych.

3. Samar - auto myjnia Łódź

Samar - auto myjnia Łódź Dodano: Jun 22, 2009

Myjnia Samar z Łodzi zajmuje się ręcznym myciem nadwozia, komplekowym czyszczeniem wnętrz, praniem wszystkich rodzajów tapicerek oraz konserwacją lakieru.

Historia naszej firmy ma już 11 lat. Przez ten czas Auto myjnia SAMAR pozyskała wielu klientów, którzy są z nami do dnia dzisiejszego. Od czasu powstania zakres usług związanych...

4. Wirtualny Sieradz-Ogłoszenia lokalne.

Wirtualny Sieradz-Ogłoszenia lokalne. Dodano: Jan 20, 2010

Sieradz ogłoszenia.Serwis informacyjno-ogłoszeniowy miasta Sieradza i okolic.Darmowe ogłoszenia lokalne. Oferty pracy. Oferty firm. Wiadomości z Sieradza.
Miejski serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami pogrupowanymi według kategorii:praca,nieruchomości,motoryzacja,usługi,finanse.Serwis wirtualnysieradz.pl zawiera również wiele ofert firm...

5. Opakowania foliowe

Opakowania foliowe Dodano: Mar 19, 2010

Nasza firma istnieje już od 1990 roku i proponujemy Państwu wyroby o najwyższej jakości i przystępnych cenach.
Firma ma wieloletnie doświadczenie w handlu folią oraz w produkcji opakowań foliowych do celów przemysłowych, spożywczych, reklamowych i innych. Zajmujemy się również sprzedażą szerokiej gamy materiałów związanych z opakowaniami....