http://pjratmed.pl/

Dodano: 10 October 2018

Choroba alkoholowa to problem, z którym zmaga się wiele osób, zarówno starszych, jak i młodszych. Bardzo często jest to wstydliwy problem, o którym chorzy nie chcą rozmawiać. W przypadku zatrucia alkoholem i przedawkowania ilości spożytego alkoholu, ratownik medyczny z doświadczeniem oferuje detoks i odtrucie alkoholowe z dojazdem do pacjenta.
Specjalista posiada wieloletnie doświadczenie i odpowiednią wiedzę, która pozwala nieść pomoc pacjentom chorym na alkoholizm. Po przebytym detoksie, pacjent może skorzystać z konsultacji, która ma na celu wspomóc chorego w trudnej drodze do trzeźwości i podjęciu właściwych dla siebie decyzji.
Ratownik medyczny oferuje również dojazd do wybranego miejsca, w którym znajduje się pacjent, wymagający odtrucia alkoholowego. Na miejscu można wykonać także badanie EKG. Dyskrecja , którą zapewnia specjalista, pozwoli pacjentowi poczuć się pewniej i lepiej.
Z usług ratownika medycznego skorzystać można przez 7 dni w tygodniu, o każdej porze. Ponadto po ratownika, który wykona odtrucie alkoholowo, można zadzwonić także w niedziele i święta.
Zapraszamy!

http://pjratmed.pl/

Średnia : 5.00 / 5 | Głosów : 1

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Miasta Regiony > Łódzkie

1. Verasport Łódź - centrum Fitness oraz Crossfit

Verasport Łódź - centrum Fitness oraz Crossfit Dodano: Feb 7, 2014

Centrum Fitness w Łodzi zaprasza. Hala sportowa VeraSport oferuje strefy klubu, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie:
- klub fitness
- nowoczesna siłownia
- sporty drużynowe
- squash
- badminton
- wellness
- strefa dla dzieci
- kawiarnia
- centrum przygotowania...

2. Tomaszów Mazowiecki i okolice

Tomaszów Mazowiecki i okolice Dodano: Jan 14, 2007

Serwis NaszTomaszow.pl to codzienne źródło aktualności z Tomaszowa Mazowieckiego. Znajdziesz tu wirtualny plan miasta, bazę firm, ogłoszenia, czat, rozbudowane forum, rozkłady jazdy PKS, PKP, MZK i BUS i wszystkie ważne informacje o mieście.

3. Odzież dziecięca Łódź

Odzież dziecięca Łódź Dodano: May 18, 2012

Firma zajmuje się już od ponad dwudziestu lat szyciem wysokiej jakości ubrań z dzianin bawełnianych. Swoją odzież kieruje przede wszystkim dla dzieci i młodzieży, ale również dla osób dorosłych ? kobiet i mężczyzn, którzy cenią sobie na co dzień swobodę oraz oryginalny wygląd. Wśród oferty znajdują się między innymi bluzy, t-shirty, koszulki...

4. BHPobsługa,szkolenia BHP i pierwsza pomoc

BHPobsługa,szkolenia BHP i pierwsza pomoc Dodano: Sep 15, 2009

Świadczymy usługi dla firm w zakresie BHP. Obszar działania: Skierniewice (okolice) Łowicz, Rawa Mazowiecka, Brzeziny, Mszczonów, Grójec
Przeprowadzamy szkolenia bhp, kursy pierwszej pomocy, pomagamy w porządkowaniu i poprawnym prowadzeniu akt osobowych. Sporządzamy dokumentację niezbędną w każdej firmie zatrudniającej pracowników, jak:...

5. Opakowania tekturowe

Opakowania tekturowe Dodano: Mar 1, 2010

Jesteśmy rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkującą i dystrybucją opakowań tekturowych. Stawiamy na profesjonalną i nowoczesną obsługę. Entuzjazm i zaangażowanie zespołu skutkują wysoką jakością produktów i komfortem współpracy dla naszych Klientów.
W naszej ofercie znajdują się opakowania tekturowe 3 i 5 warstwowej oraz z...