http://neohotel.pl

Dodano: 5 June 2017

Nasz hotel położony jest w bardzo bliskiej odległości od lotniska, a także znajduje się bardzo blisko autostrady. Oferujemy wam możliwość skorzystania z komfortowych pokoi dwu- lub jednoosobowych. Zapewniamy wam dostęp do Internetu, bezpłatny parking, obsługę na bardzo wysokim poziomie. Nasz hotel w Balicach zapewnia każdemu z was możliwość dobrego i komfortowego wypoczynku. Przestronny i bardzo nowoczesny hotel, który wam oferujemy, spełnia wymagania każdego klienta biznesowego oraz klientów odwiedzających nas w celach turystycznych.

http://neohotel.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Sport Turystyka

1. skoki spadochronowe

skoki spadochronowe Dodano: Oct 15, 2009

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wykonać skok spadochronowy w tandemie bądź chcą przejść przez szkolenie spadochronowe zachowując w pamięci same wspaniałe chwile.
Strefa spadochronowa, na której będziesz szkolony jest zorganizowana tak, aby pomóc naszym klientom i przybliżyć kontakt pomiędzy studentem, a instruktorem.

...

2. Paluch Sport - Wyjazdy narciarskie i snowboardowe.

Paluch Sport - Wyjazdy narciarskie i snowboardowe. Dodano: Aug 23, 2010

Agencja Sportowa Paluch Sport zaprasza na wyjazdy narciarskie i wyjazdy snowboardowe w kraju i zagranica. Klub sportowy dla dzieci. Zajęcia w dwóch grupach wiekowych. Zapewniamy transport na i z treningów. Zapewniamy profesjonalną kadrę, miła atmosferę i świetną zabawę. Serdecznie Zapraszamy.

Klub sportowy dla dzieci
...

3. mma-warszawa

mma-warszawa Dodano: Jan 27, 2014

I Ty wiesz, że sport to zdrowie, dlatego jeśli szukasz w Warszawie miejsca, aby rozpocząć lub kontynuować ulubioną dyscyplinę np. [b]muay thai dla początkujących[/b], koniecznie odwiedź nasz klub i już dziś zapoznaj się z szeroką ofertą karnetów, oraz dowiedz się więcej o naszych trenerach. Nie czekaj – wejdź na -...

4. Organizacja spływów kajakowych

Organizacja spływów kajakowych Dodano: Sep 26, 2012

Nasza firma zajmuje się organizacją spływów kajakowych przede wszystkim po Obrze, Postomii i Pliszce. Posiadamy również wypożyczalnie kajaków,. Oferujemy dowóz kajaków na miejsce rozpoczęcia spływu. Możemy również zorganizować ognisko integracyjne. Do każdego kajaka dołączamy bezpieczne kapoki wypornościowe. Z nami spędzisz nie zapomniane chwile.

5. Wyjazdy-weekendowe.pl - Wyjazdy weekendowe

Wyjazdy-weekendowe.pl - Wyjazdy weekendowe Dodano: Aug 8, 2016

Powstali?my pewien czas temu. Dla wszystkich osób poszukuj?cych atrakcji turystycznych na weekend stworzyli?my portal internetowy wyjazdy-weekendowe.pl. Wyjazdy dla dwojga, wyjazdy dla rodziny, wyjazdy za granic?, wyjazdy kilkudniowe. Podpowiadamy ciekawe atrakcje warte zobaczenia, doradzamy jak tanio i przyjemne sp?dzi? weekend w Polsce....