http://www.osk-stop.pl/

Dodano: 20 May 2010

Szkoła nauki jazdy, Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK-STOP Szymon Staroszczuk Jelenia Góra. Strona internetowa prezentująca Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK-STOP Jelenia Góra.
Nauka jazdy w naszej szkole przebiega w bezstresowej atmosferze, z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Każdy kursant otrzymuje gratis komplet materiałów dydaktycznych.
W OSK Stop zdobędziesz prawo jazdy kategorii A, A1 i B. Nasza oferta jest skierowana do mieszkańców miasta Jelenia Góra i okolic. Zapraszamy na kursy nauki jazdy.

http://www.osk-stop.pl/

Średnia : 5.00 / 5 | Głosów : 1

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Inne wpisy tego użytkownika

1. Nauka jazdy Jelenia Góra prawo jazdy

Nauka jazdy Jelenia Góra prawo jazdy Dodano: May 20, 2010

Szkoła nauki jazdy, Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK-STOP Szymon Staroszczuk Jelenia Góra. Strona internetowa prezentująca Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK-STOP Jelenia Góra.
Nauka jazdy w naszej szkole przebiega w bezstresowej atmosferze, z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Każdy kursant otrzymuje gratis komplet materiałów...

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Kursy

1. Szkoła jazdy u Marka

Szkoła jazdy u Marka Dodano: May 15, 2009

Szkoła jazdy u Marka w Gostyniu oferuje: konkurencyjne ceny kursu na prawo jazdy kategorii B jak i godzin doszkalających; możliwość płatności ratalnej - bez odsetek i prowizji; nowy samochód renault clio z klimatyzacją; wykwalifikowana kadra;
materiały szkoleniowe gratis;
zajęcia doszkalające; dojazd do ucznia do każdej...

2. Akademia Espresso

Akademia Espresso Dodano: Oct 20, 2009

Akademia Espresso to pierwszy w Polsce usystematyzowany cykl szkoleń, obejmujący szeroką tematykę ‘coffee business’.
Od 2000 roku szkolimy baristów, pracowników i managerów kawiarni, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie przyrządzania i serwowania kawy, oraz funkcjonowania profesjonalnych lokali kawowych.

3. Szkoła jazdy Łańcut

Szkoła jazdy Łańcut Dodano: Feb 20, 2008

Szkoła jazdy Expert Łańcut to solidne oraz bezstresowe przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Nauka jazdy z naszymi instruktorami to czysta przyjemność, nie ważne czy masz jakieś doświadczenie jako kierowca czy nie. Jeżeli ukończysz kurs w naszej firmie możesz mieć niemal pewność zakończenia egzaminu z powodzeniem. Ekspert Rzeszów.

4. Prawo jazdy Wrocław

Prawo jazdy Wrocław Dodano: Dec 8, 2011

Szkoła nauki jazdy Na Gwareckiej we Wrocławiu oferuje swoim przyszłym kursantom kurs na prawo jazdy kategorii B w atrakcyjnych cenach i jeszcze na starych zasadach! Profesjonalni instruktorzy pomogą Tobie opanować trudną sztukę poruszania się pojazdem. Po naszym kursie już nigdy nie zgaśnie Ci auto na światłach!

5. Korepetycje Pabianice

Korepetycje Pabianice Dodano: Nov 2, 2011

Strona przedstawia ofertę tanich ale dokładnych korków z angielskiego, matematyki i fizyki. Lekcji udziela absolwent Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej. Skierowane są do uczniów podstawówki i gimnazjum. Zakres zajęć obejmuje materiał szkolny, odrabianie lekcji, przygotowywanie do klasówek ale też poszerzanie wiedzy....