http://www.iweo.pl

Dodano: 27 June 2011

Nasza firma to działania marketingowe na znakomitym poziomie. Jeśli szukasz firmy, która przejmie obowiązki reklamy Twojego przedsiębiorstwa to zapraszamy na naszą stronę internetową. Proponujemy Wam marketing wirusowy, który polega na budowaniu marki od wewnątrz. Działamy głównie na terenie Nowego Sącza jednak podejmujemy się również działań marketingowych w innych rejonach naszego województwa.

http://www.iweo.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Marketing Reklama > Marketing

1. Komunikado Agencja PR

Komunikado Agencja PR Dodano: Nov 6, 2010

Agencja Komunikado PR świadczy profesjonalne usługi public relations. W zakres usług wchodzi: PR korporacyjny, produktowy, wewnętrzny, kryzysowy, finansowy oraz e-PR, strategie zaangażowania społecznego a także employer branding. Organizujemy konferencje, imprezy firmowe, eventy. 15 lat doświadczenia w PR naszych pracowników jest poparte...

2. Kampanie reklamowe w mindshare.pl

Kampanie reklamowe w mindshare.pl Dodano: Aug 5, 2013

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą agencji Mindshare, która zajmuje się świadczeniem kompleksowej obsługi marketingowej dla klientów biznesowych. Mindshare to dom mediowy oraz agencja reklamowa Made in Mind, które razem zapewniają profesjonalne rozwiązania na potrzeby wszystkich branż. Usługi dotyczą głównie projektowania i...

3. ebiznes

ebiznes Dodano: Feb 18, 2008

Zakochaj się w ebiznesie. Wszystko o e-biznesie, porady, szkolenia, kursy, i narzędzia dla wszystkich, którzy chcą otworzyć swój e-biznes i zarabiać w internecie.

4. Quality Studio - Video, Foto, Dron, VR 360

Quality Studio - Video, Foto, Dron, VR 360 Dodano: Dec 9, 2019

Każdy projekt wykonywany przez Quality Studio jest wyczerpująco omawiany z klientem, przygotowywana jest wycena i harmonogram prac, dopiero później rozpoczyna się realizacja sesji czy filmu. Quality Studio oferuje sesje plenerowe, studyjne, sesje z budów i inwestycji, filmy okolicznościowe, wywiady, relacje, a nawet filmy reklamowe i produkcyjne.

5. Marketing i psychologia - Home

Marketing i psychologia - Home Dodano: Nov 9, 2007

Załaduj psychologiczne mechanizmy do swojego marketingu. Na stronie rezultaty eksperymentów psychologicznych, prowadzonych przez uniwersyteckich badaczy. Zaskakujące wyniki badań marketingowych. Prawa reklamy i copywritingu odkryte przez Claude'a Hopkinsa, autora Scientific advertising.