http://www.sokol-szczecin.pl

Dodano: 3 October 2018

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Nauka Jazdy Marcin Sokół Szczecin. Oferujemy Państwu kursy szkoleniowe na kategorię B oraz kursy ekspresowe. Szkolenia prowadzimy na identycznych samochodach, jak na egzaminie państwowym. Posiadamy sale wykładowe wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne oraz komputery. Prowadzimy również zajęcia z pierwszej pomocy, nad których treścią czuwa wykwalifikowany lekarz. Oferujemy wiele dogodnych terminów jak również atrakcyjne promocje. Osoby zainteresowane współpracą lub chcące się dowiedzieć więcej o ofercie, gorąco zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.sokol-szczecin.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka

1. Opracowania pomocne do prac dyplomowych i magisterskich

Opracowania pomocne do prac dyplomowych i magisterskich Dodano: Dec 1, 2010

Serwis oferuje pisanie prac dyplomowych, magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, referatów z zakresu ekonomii, zarządzania, marketingu, finansów. Piszemy prace magisterskie, prace dyplomowe licencjackie, wzory na prace magisterskie i licencjackie. Piszemy już od ponad dziesięciu lat i można bez wątpienia powiedzieć, że jesteśmy najstarszym...

2. Szkolenia EFS

Szkolenia EFS Dodano: Oct 14, 2014

Szkolenia EFS to cykl szkoleń w pełni finansowanych przez UE. Są to szkolenia szczególnie polecane osobom biernym zawodowo, pragnącym zwiększyć swoje umiejętności i wykwalifikować się w danej branży. Szkolenia unijne są doskonałą propozycją, ponieważ nie ponosimy żadnych kosztów uczestnictwa w tego typu szkoleniach.

4. Szybka Nauka Blog

Szybka Nauka Blog Dodano: Oct 12, 2010

Blog o szybkiej nauce i mapach myśli. Poznasz sposoby i techniki szybkiej nauki, aby zyskać lepsze wyniki w nauce, karierze i życiu osobistym. Dowiesz się czym są mapy myśli i jak z nich skutecznie korzystać. Przestaniesz tracić swój cenny czas na ślęczeniu nad książkami, bo nauka może stać się zabawą! Na stronie znajdziesz wiedzę zarówno dla...

5. Testy Gimnazjalne

Testy Gimnazjalne Dodano: Jul 26, 2011

Już niedługo kolejne testy gimnazjalne. Gimnazjalisto! Właśnie z serwisem Testy Gimnazjalne solidnie i za darmo przygotujesz się do swojego pierwszego w życiu poważnego egzaminu jakim jest test gimnazjalny. Nie wydawaj pieniędzy na kursy, wystarczy skorzystaj z pomocy naszego serwisu, zupełnie za darmo, wszystko podane na tacy!