http://www.akademiaversum.pl/

Dodano: 2 November 2014

Prowadzisz salon fryzjerski czy kosmetyczny, lecz nie jesteś zadowolony z jego zysków? Skorzystaj ze szkoleń Akademia Versum. W okazałej ofercie naszych kursów znajdziecie np. kursy dla managerów salonów kosmetycznych lub fryzjerskich. Podpowiemy Ci jak sfinansować funkcjonowanie Twojego salonu, troszczyć się o jego właściwy wizerunek oraz jakość obsługi klientów, jak również jak nim sprawnie zarządzać. Wszelkie dostępne na naszej stronie internetowej lekcje są przygotowane przez znanych oraz poważanych w branży ekspertów, jacy dzielą się swoją wiedzą z użytkownikami. Dostęp do materiałów jest darmowy, zachęcamy do skorzystania!

http://www.akademiaversum.pl/

Tagi

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Biznes

1. Pellet ze słomy

Pellet ze słomy Dodano: Aug 14, 2017

Dariusz Maciński jest przedsiębiorcą zajmującym się pelletem. Pan Maciński jest prezesem firmy Woodwaste,która od 2006 roku produkuje wysokoenergetyczny pellet. To praktyczne i czyste paliwo wykorzystywane jest przez odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Zachęcamy do sprawdzenia strony internetowej Dariusza Macińskiego macinski.com.

2. GMP

GMP Dodano: Jul 1, 2012

Dobre Paraktyki Produkcyjne czyli tzw. GMP kosmetyczne skierowane jest do wszytskich producentów kosmetykóworaz wszelakich firm i przedsiębiorstw i firm z branży kosmetycznej.Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady wszystkie firmy z branży kosmetycznej, mają obowiązek produkowania kosmetyków zgodnie z wymaganiami GMP. Nowe...

3. Biznes plan

Biznes plan Dodano: May 13, 2010

Serdecznie zapraszam na mój blog o pisaniu biznes planu. Znajdziecie tutaj informacje w jaki sposób napisać biznesplan oraz jak otrzymać dotacje z urzędu, znajdziecie tutaj także dużo interesujących artykułów, które pomogą wam stworzyć dobry biznesplan, który pozwoli odnieść sukces naszej firmie. Więc jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem...

4. Kantor Dotus

Kantor Dotus Dodano: Aug 17, 2009

Kantor Dotus powstał w 1990 roku. Oferujemy Państwu wymianę walut po atrakcyjnym kursie. Elastyczne godziny pracy i pełną dyskrecję.

Gwarantujemy bezpieczeństwo dokonywanych transakcji

Zapewniamy miejsce parkingowe przed wejściem do budynku i profesjonalną obsługę.
Tabela kursów walut jest dostępna na...

5. Kurs planowania biznesu

Kurs planowania biznesu Dodano: Jun 2, 2012

Darmowy kurs biznesplanowania przedstawia w kilkunastu lekcjach zasady tworzenia biznes planu ze szczególnym naciskiem na biznes w Internecie. Chcemy pokazać, iż nauczenie się i stworzenie solidnego biznes planu samodzielnie nie jest niemożliwe. A wręcz przeciwnie. Można to zrobić i to bez problemu.