http://www.ksiegarniaszkolna.eu

Dodano: 10 July 2007

Prowadzimy sprzedaż podręczników szkolnych, pomocy szkolnych i innych książek o różnej tematyce.Łatwy sposób wyszukiwania książek w okienku "wyszukaj".Szeroki wybór tytułów, niskie ceny.Oferta książek sukcesywnie poszerzana jest o nowe tytuły.Sprzedaż książek tylko na terenie polski.

http://www.ksiegarniaszkolna.eu

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Ściągi

1. Tekst podziękowania

Tekst podziękowania Dodano: Oct 17, 2007

Serwis z przykładowymi tekstami podziękowań okolicznościowych. Gotowe wzory podziękowań do wykorzystania. W serwisie znajduję się również porady jak napisac podziękowanie.

2. Wolna Encyklopedia

Wolna Encyklopedia Dodano: Nov 18, 2007

Encyclopaedia. Setki tysięcy haseł w AdWiki, wolnej encyklopedii. Na pewno odnajdziesz to czego szukasz. Pomóż w tworzeniu zasobów encyklopedii. Twórz razem z nami historię. Wyszukiwanie we wszystkich językach sprawia że odrobisz lekcje nie tylko z języka polskiego czy historii ale również z niemca, anglika czy francuza:)

4. Teleopieka nad starszymi

Teleopieka nad starszymi Dodano: Oct 15, 2009

Care Center TeleOpieka24 to firma wykorzystująca innowacyjne rozwiązania TELEOPIEKI, pozwalające na sprawowanie stałej opieki nad ludźmi w podeszłym wieku, chorymi, samotnymi, niepełnosprawnymi i wszystkimi, którzy potrzebują czuć się bezpiecznie we własnym domu.­ Całodobowy kontakt z Centrum Alarmowym. Spokój dla Ciebie i twojej rodziny....

5. Książki ekonomiczne, prawne, akademickie

Książki ekonomiczne, prawne, akademickie Dodano: Apr 7, 2009

Książki akademickie, ekonomiczne, prawne znajdują się w ofercie Oficyny. Oficyna to wiarygodne źródło konkretnych, profilowanych informacji z zakresu finansów, prawa i biznesu. Jesteśmy pod ręką, zawsze gdy szukasz odpowiedzi. Oficyna to wiarygodne źródło konkretnych, profilowanych informacji z zakresu finansów, prawa i biznesu. Jesteśmy pod...