https://strefaszachow.pl/

Dodano: 20 July 2021

Wielu pasjonatów gry w szachy zadaje sobie pytanie: jak wygrać w szachy z komputerem? Niektórzy uważają, że jest to zwyczajnie niemożliwe. My jednak jesteśmy innego zdania i właśnie dlatego stworzyliśmy Strefę Szachów. Zapraszamy Cię do tego, abyś odwiedził naszą stronę i zapoznał się z przygotowaną ofertą. Masz do wyboru kilkanaście szkoleń online dotyczących gry w szachy. Uczymy osoby w różnym wieku na różnym poziomie zaawansowania. Nie ma znaczenia, czy nasz adept jest kilkuletnim dzieckiem z przedszkola, czy jest to dojrzała osoba pracująco zawodowo – wierzymy, że każdy może osiągnąć poziom mistrza szachów i że każdy jest w stanie wygrać z komputerem. Oprócz płatnych szkoleń, na naszej stronie znajduje się wiele bezpłatnych materiałów do dyspozycji. Możesz również skorzystać z konsultacji wstępnej, podczas której wspólnie wyznaczymy cele i metody ich osiągnięcia. Nie zwlekaj i odwiedź nas już teraz. Pamiętaj, że szachy nie są zwykłą grą planszową. To unikatowa rozrywka, która rozwija umysł i wyobraźnie. Dzięki niej rozwiniesz kreatywne myślenie i zrobisz ogromny krok naprzód w swoim własnym rozwoju intelektualnym.

https://strefaszachow.pl/

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Kursy

1. ITSTART s.c.

ITSTART s.c. Dodano: Nov 5, 2007

WYDAWNICTWO INTERNETOWE, sprzedaż książek on-line, e-learning, blended-learning, TRADYCYJNE I INTERNETOWE KURSY CISCO CCNA, HP - IT ESENTIAL, UNIX, ECDL, ECDL-A, pozostałe szkolenia informatyczne. PROJEKTOWANIE STRON WWW, projektowanie, montaż i serwis sieci komputerowych i sprzętu PC, reklama na samochodach, program partnerski, sklep internetowy.

2. Szkoła Tańca ISIS - taniec brzucha gdańsk

Szkoła Tańca ISIS - taniec brzucha gdańsk Dodano: Oct 12, 2009

Strona zawiera informacje o zajęciach prowadzonych w Szkole Tańca ISIS w Gdańsku - tańcu orientalnym dla kobiet. Plan zajęć, cennik, galeria, dane kontaktowe etc.
Zajęcia prowadzone są w kameralnych, żeńskich grupach. Dla pań w każdym wieku.
Różne poziomy zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w sali baletowej w Gdańsku Oliwie.
...

4. Ośrodek Szkolenia Kierowców LUZ Legnica

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUZ Legnica Dodano: Dec 15, 2008

szybki kurs nauki jazdy w atrakcyjnej cenie, nieoprocentowane raty, pomoce dydaktyczne gratis,elastyczne terminy i godziny zajęć praktycznych a nawet teoretycznych, niewielkie grupy, doświadczeni instruktorzy, nowoczesne i multimedialne formy wykładów, klimatyzowane samochody szkoleniowe, przyjeżdżamy i odwozimy po jeździe, pierwsze zajęcia...

5. kurs udzielania pierwszej pomocy

kurs udzielania pierwszej pomocy Dodano: May 19, 2009

"SZKOLENIOWIEC" to znana w Wielkopolsce firma. Funkcjonujemy na oświatowym rynku od 1995 roku. "SZKOLENIOWIEC" posiada zaangażowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, stawiającą sobie za cel fachową obsługę klientów i pomoc przy podnoszeniu umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Kursy, szkolenia i nauka podejmowane u nas, ułatwiają i umożliwiają...