http://www.jkn.com.pl/

Dodano: 2 October 2014

Jako jedna z największych agencji nieruchomości w powiecie Żywieckim pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych naszymi usługami do współpracy. Nasza siedziba mieści się w Żywcu, a właścicielem agencji jest Józef Kufel posiadający zawodową licencję pośrednika nieruchomości.
Już od ponad 20 lat z wysoka skutecznością działamy na rynku nieruchomości. Nasi klienci zadowoleni są z wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmu naszej kadry. W jej skład wchodzą najlepiej wykwalifikowane osoby, które ciągle poszerzają swoje horyzonty, są na bieżąco z trendami rynku nieruchomości oraz biorą regularnie udział w szkoleniach dla podniesienia efektywności swoich działań. Nasi pracownicy pomogą ci nie tylko znaleźć coś dla ciebie, ale służą również pomocą podczas doboru kredytu, jaki w twojej sytuacji byłby najlepszy, a po zakupie doradzą odpowiednie ubezpieczenie, które zabezpieczy cię na przyszłość.
Naszym klientom pomagamy w bezpieczny sposób dokonać transakcji biorąc na swoje barki cały cykl związany z skutecznymi działaniami na rynku. W skład tych działań wchodzą:
Rzetelny opis oferty przygotowany przez naszą kadrę - gwarantuje wysokie zainteresowanie wśród potencjalnych odbiorców. Opis jest pisany dla każdego indywidualnie, ponieważ każda oferta odznacza się innymi cechami.
Kolejnym ważnym krokiem w procesie składania oferty są bardzo dobrej jakości zdjęcia obiektu, przedstawiające jak najwięcej szczegółów, które w oczach nabywcy noga być ważne. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że już na pierwszy rzut oka wiemy, które elementy należy uchwycić w formie fotografii, aby klient był zainteresowany.
Następnie przychodzi czas na ustalenie ceny ofertowej, która jest jednym z najważniejszych czynników które decydują o tym czy potencjalny nabywca sfinalizuje transakcje.
Wszystkie pomiary i analizę dokumentów dokonujemy osobiście przeprowadzając wizję lokalna w obiekcie. Nie ma u nas miejsca na ewentualne oszustwa lub jakiekolwiek zaniedbania.
Po ostatecznym uzgodnieniu wszystkich szczegółów podpisana zostaje umowa i oferta kierowana jest do systemu pośrednictwa.
Po znalezieniu potencjalnego nabywcy dbamy o wszystkie sprawy związane z dokumentacją .
Wśród usług, które oferujemy naszym klientom znaleźć można sprzedaż lub wynajem mieszkań oraz domów, indywidualne projekty domów, pośrednictwo w obrocie kredytami oraz ubezpieczeniami. Na prośbę klientów wykonujemy również wyceny nieruchomość.
Wszelkie opłaty związane z opracowaniem oferty oraz jej reklamy w mediach lokalnych oraz sieci globalnej, aż do chwili sprzedaży ponosimy my. Wszystkie te opłaty wchodzą w skład należnego nam wynagrodzenia po sprzedaży nieruchomości, które jest określone w umowie.

Podpisując z nami umowę otrzymujesz pewność starannego i sumiennego wywiązania się ze wszystkich zadań związanych z twoja ofertą, w celu najszybszego i najlepszego rozwiązania twojej sprawy.

http://www.jkn.com.pl/

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Nieruchomości

1. Nowe mieszkania Warszawa i nowe domy Warszawa. Agencja nieruchomości LOCUS. Bez prowizji.

Nowe mieszkania Warszawa i nowe domy Warszawa. Agencja nieruchomości LOCUS. Bez prowizji. Dodano: Aug 9, 2008

Nowe mieszkania Warszawa i nowe domy Warszawa. Bez prowizji. Wiarygodny i sprawdzony deweloper. Atrakcyjne lokalizacje nieruchomości Warszawa Bemowo, Warszawa WilanĂłw, Wilanow Zawady również miejscowości pod Warszawą Konstancin Jeziorna, Bobrowiec, Kamionka w okolicach Zalesie Górne. Bezpieczne inwestycje. Oferty mieszkań, lokali i domów w...

2. Kaszuby: działki i domki letniskowe nad jeziorem

Kaszuby: działki i domki letniskowe nad jeziorem Dodano: Jun 21, 2013

Przedstawiona tu strona może być wspaniałą propozycją dla każdego, kogo tylko interesują dowolnego rodzaju działki Kaszuby i szuka sposobu na łatwe oraz szybkie szukanie takich właśnie rzeczy. Zamieszczono tu bardzo dużo interesujących ogłoszeń, które dodatkowo skatalogowane są tak, abyśmy mogli przeglądać je bez żadnego problemu – jest to...

3. Skup nieruchomości za gotówkę

Skup nieruchomości za gotówkę Dodano: Nov 22, 2015

W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych usług związanych ze skupem nieruchomości. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szybko oraz bezpiecznie realizowane transakcje między innymi w zakresie skupu domów, mieszkań, lokali oraz gruntów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej!

4. ltg.poznan.pl

ltg.poznan.pl Dodano: Aug 29, 2014

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego zarządcy nieruchomości to firma LTG jest tym czego szukasz. LTG świadczy swoje usługi na terenie Poznania. W naszej ofercie można znaleźć zarówno zarządzanie nieruchomościami jak i administrację budynków. Działamy nieprzerwanie od 1991 roku, jesteśmy zatem doświadczonym zarządcą. Kładziemy nacisk na współpracę...

5. Działki Szczecin

Działki Szczecin Dodano: Jun 3, 2009

Szczecin jest to piękne miejsce, gdzie bradzi dużo osób chciałoby zamieszkać. Toteż nie jest dizwne, iż mieszkania w naszym mieśćie są bardzo poszukiwane. Zajmuejmy się sprzedaża działek, mieszkań i domów. Staramy się iżby Klienci byli zadowoleni z naszych usług. W naszej firmie pracują profesjonaliści, którzy pomoga Państwu w wybraniu...