http://www.intermech.pl

Dodano: 13 February 2020

Inter-Mech Sp.j. w Gliwicach od ponad 10 lat prowadzi sprzedaż części zamiennych do maszyn budowlanych. Na rynku działamy od ponad dekady, dostarczając części zamienne produkcji polskiej i zagranicznej. W swojej ofercie Mamy zarówno części CAT, jak i części Caterpillar. Szczegółowy wykaz elementów zamiennych do maszyn tych renomowanych marek znajdą Państwo na naszej stronie, na którą zapraszamy. Naszym atutem jest gwarancja dobrej jakości, trwałości oraz niezawodności idąca w parze z przystępną ceną.

http://www.intermech.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia

1. Podatki.biz

Podatki.biz Dodano: Nov 18, 2009

Vademecum podatnika: kalkulatory, narzędzia, przepisy, klasyfikacje, aktualności, wzory umów, forum dyskusyjne. Serwis dla początkujących i profesjonalistów. Nasi subskrybenci otrzymują codzienny biuletyn informacyjny. Witryna podatki.biz jest tworzona w celu masowego udostępniania informacji podatkowej, ponieważ wychodzimy z założenia, że...

2. Nowe Mieszkania Brzeg - Apartamenty Planty

Nowe Mieszkania Brzeg - Apartamenty Planty Dodano: Feb 29, 2016

Apartamenty Brzeg Planty to nowa inwestycja mieszkaniowa położona u zbiegu ulic Robotniczej i Planty w Brzegu w sąsiedztwie Parku nad Fosą. Jest to propozycja skierowana do osób ceniących sobie komfort oraz doskonałą lokalizację.

W budynku znajdują się mieszkania 2 pokojowe o powierzchni od 51,05 m2 do 64,85 m2. W części...

3. Tłumaczenia - j. niemiecki, holenderski, angielski - Wrocław / biuro tłumaczeń

Tłumaczenia - j. niemiecki,  holenderski,  angielski - Wrocław / biuro tłumaczeń Dodano: Jan 1, 2009

Tłumaczenia - niemiecki , angielski, holenderskiego (niderlandzkiego). Teksty z różnych dziedzin. Prawo, ekonomia, marketing, tłumaczenia techniczne (dokumentacji).
Zanim podejmiemy się tłumaczenia podajemy przybliżoną wycenę.
Dodatkowo - pomoc w kontaktach z zagranicą. Tłumacz, na godziny i na dzień.

Co możemy dla...

4. AS Fajerwerki - Hurtownia Pirotechniczna

AS Fajerwerki - Hurtownia Pirotechniczna Dodano: Feb 18, 2008

Fajerwerki, sztuczne ognie - Zajmujemy się hurtową sprzedażą - petardy i sztuczne ognie. Naszą specjalnością są pokazy ogni sztucznych. Fajerwerki. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy bezpieczeństwo i udana zabawę.

5. Karty sportowe

Karty sportowe Dodano: Mar 8, 2013

Nasz program skierowany jest do osób w każdym wieku chcących zadbać o swoją kondycje i zdrowie. Innowacyjny program dający możliwość korzystania z szerokiego wachlarza usług i obiektów sportowych. Tworzymy gigantyczną sieć obejmująca aż 587 miast na terenie kraju. Współpracujemy z 4000 obiektów sportowych i zrzeszamy aż 350000 Użytkowników....