http://www.hotelboss.pl/

Dodano: 14 February 2013

Hotel Boss jest nieprzeciętny nie tylko w następstwie tego, że proponuje niezwykle komfortowe pokoje w przystępnej cenie, ale podobnie z tej przyczyny, że z powodzeniem można u nas zaaranżować nawet wielodniowe firmowe szkolenia. Macie Państwo do dyspozycji 17 klimatyzowanych sal konferencyjnych, wyekwipowanych w nowoczesny sprzęt, a dla gości spędzających u nas noc mamy do zaoferowania gratisowe vouchery i, w stosownych godzinach, bezpłatny dojazd do miejsca, w którym mogą Państwo skorzystać z basenu sportowego, sauny, jacuzzi i siłowni. Specjalnym atutem hotelu Boss jest jego zlokalizowanie - z jednej strony w sąsiedztwie centrum miasta, a z drugiej w położeniu cichym i otoczonym zielenią. Wykwalifikowana obsługa pracuje, żeby uczynić Państwa pobyt u nas wygodnym i aby nasi goście wracali do domu usatysfakcjonowani. Nasza strona internetowa dostarczy wszelkich szczegółów:

http://www.hotelboss.pl/

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Sport Turystyka > Hotele

1. Hotelopedia

Hotelopedia Dodano: Jun 2, 2012

Hotelopedia to przede wszystkim encyklopedia hoteli. Nazwa serwisu powstała właśnie z połączenia wyrazów hotel i encyklopedia. Encyklopedyczność serwisu przejawia się faktem, że znalazły się w nim artykuły jedynie o najciekawszych hotelach, które wyróżniają się spośród innych. Ponadto serwis pełni funkcję leksykonu pojęć związanych z...

2. Hotel Szczyrk

Hotel Szczyrk Dodano: Apr 11, 2013

Strona internetowa opisuje bogatą ofertę Hotelu Skalite w Szczyrku. Znaleźć tam można potrzebną wiedzę o bazie noclegowej, zakresach występującej tam gastronomii, ofercie przygotowania zebrań firmowych a także relaksu w SPA. Wczasy w Szczyrku zastrzegą godziwy i zdrowy odpoczynek. Oferta hotelu SPA jest szeroka. Wystarczy zapoznać się z obfitą...

3. Hotel Conrad International Egipt

Hotel Conrad International Egipt Dodano: Nov 3, 2008

Informacje i opinie na temat hotelu Conrad International w Egipcie - historia moich wakacji w tym hotelu, zapraszam do zapoznania sie z hotelem i jego okolica.

4. Hotele

Hotele Dodano: Nov 18, 2010

Otwierając serwis o hotelach i pensjonatach postanowiliśmy wypełnić lukę w Internecie. Dokładnie chodzi o wiarygodne i pełne informacje o hotelach i bazach noclegowych.
W serwisie hotel-pensjonat.pl znajdziecie Państwo opisy hoteli, wyposażenie pokoi - można porównać różne miejsca z interesującego Was miasta.
Zdjęcia pomagają...

5. Hotel Białystok - najlepszy hotel w Białymstoku. www.hotel-bialystok.pl

Hotel Białystok - najlepszy hotel w Białymstoku. www.hotel-bialystok.pl Dodano: Aug 24, 2008

Hotel Białystok - hotel położony w samym centrum miasta świadczący usługi: noclegowe (pokoje o wysokim standardzie, apartamenty), konferencyjne (Centrum Konferencyjne), gastronomiczne (Restauracja), spa (odnowa biologiczna, fitness, salon kosmetyczny, salon fryzjerski). Hotel Białystok - Hotele Białystok - Konferencje Białystok.