http://differ.com.pl

Dodano: 12 September 2017

Grafik freelancer Warszawa, specjalista on-line marketing, projektowanie User Experience. Portfolio Tomasz Mostowski: strony www, logo, projekty do druku, grafiki do social media, aplikacje mobilne, reklamy. Pozycjonowanie, email marketing.

http://differ.com.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Internet Komputery > Grafika

1. Projekt logo

Projekt logo Dodano: Jun 24, 2011

Zajmujemy się projektowaniem logo na zamówienie. Nasza strona internetowa przedstawia nasz dotychczasowy dorobek w tej dziedzinie oraz ciekawe teksty związane z projektowaniem znaków graficznych. Strona przeznaczona jest głównie dla osób chcących zlecić wykonane logo osobom znającym się na graficznym projektowaniu.

2. Darmowe tapety na komputer

Darmowe tapety na komputer Dodano: Nov 28, 2008

Na naszej stronie nie znajdziesz nic oprócz pięknych tapet na pulpit w wysokiej rozdzielczości gotowych do pobrania na twój pulpit komputera lub twój telefon komórkowy.
Jako jedni z nielicznych posiadamy tak dużą bazę tapet, dzięki czemu jestem całkiem pewien, że znajdziesz to co Cię interesuję.

3. Okabe - prezentacje Power Point i Flash

Okabe - prezentacje Power Point i Flash Dodano: Nov 11, 2013

PowerPrezentacje.pl - to agencja graficzna w której tworzymy profesjonalne prezentacje Power Point. Projektujemy całe prezentacje jak i pojedyncze slajdy zawierające: wykres 3d, schemat, grafiki, ikonografikę. Wejdź na stronę www.powerprezentacje.pl i zapoznaj się z naszą ofertą.
Projektujemy graficznie oferty, raporty i analizy. Jeżeli...

4. Projektowanie stron www, Warszawa.

Projektowanie stron www, Warszawa. Dodano: Feb 6, 2012

Studio Graficzne Le’piej działa na terenie Warszawy, równocześnie realizując zlecenia z terenu całej Polski. Oferta została podzielona na trzy podstawowe działy tj. www, art oraz design co więcej uzupełniliśmy ją o fotografie. Wykonujemy identyfikację wizualną firmy (od znaku poprzez wizytówki po papier firmowy), strony www (od projektu...

5. XCFmania

XCFmania Dodano: Mar 3, 2009

XCFmania to serwis dzięki któremu możesz podzielić się z innymi użytkownikami swoim projektem w formacie XCF jet to format, w którym zapisać można 'surowy' obraz, plik z warstwami do późniejszej edycji. Projekty możesz publikować na odpowiednich licencjach.