http://nowytoner.pl

Dodano: 18 September 2014

Technologia druku laserowego staje się z wolna standardem drukowania. Do tej pory największym wzięciem cieszyły się urządzenia atramentowe oraz urządzenia igłowe. Igłówki z uwagi na niską jakość wydruku muszą odejść z wolna do lamusa. Urządzenia atramentowe starają się wciąż konkurować z technologią laserową, głównie przy drukowaniu wydruków kolorowych, natomiast przy druku jednobarwnym atuty drukarek laserowych są bardzo widoczne. Do najważniejszych plusów drukarek laserowych ewidentnie zaliczyć możemy:- szybkość druku - wydruki z prędkością blisko 20 stron na minutę to dla urządzeń laserowych rezultat przeciętny, dla porównania drukarki atramentowe osiągają szybkość w granicach 10-12 stron.- polecane miesięczne obciążenie drukarki. Urządzenia laserowe mają tutaj zdecydowaną dominację, zezwalając na drukowanie nawet 5 razy więcej stron.- wydajność materiałów eksploatacyjnych. W tym miejscu supremacja urządzeń laserowych jest druzgocąca. Jeszcze nie tak dawno dostępne były na rynku drukarki laserowe obsługiwane kartridżami o wydajności ponad 10 000 stron, ale jeszcze teraz nabyć możemy urządzenia w których kaseta wystarcza na 5 000 - 6 000 stron. Dla zestawienia popularny wkład atramentowy wystarcza na kilkaset wydruków.Ostatni argument jest przede wszystkim ważny dla użytkowników, gdyż ma bezpośredni wpływ na koszty eksploatacji. Wielu klientów decydując się na wybór urządzenia sugeruje się dodatkowymi funkcjami urządzenia (druk przy użyciu łączności WiFi, druk bezprzewodowy bezpośrednio ze smartfonu lub tabletu bez korzystania z Wi-Fi, funkcja kopiowania dokumentów bez konieczności uruchamiania komputera - w przypadku kombajnów). Dopiero w trakcie codziennego używania urządzenia nasuwają się wnioski, że najbardziej ważne są przecież koszty eksploatacji. Z tego powodu zanim podejmiemy decyzję o wyborze drukarki powinno się zasięgnąć opinii o kosztach wydruku. Fachowe sklepy internetowe sprzedające tusze i tonery do drukarek na pewno udostępnią informacje nie tylko o cenie tonera lub tuszu ale także o jego wydajności, co może być pomocne w określeniu kosztów wydruku pojedynczej strony.

http://nowytoner.pl

Średnia : 5.00 / 5 | Głosów : 11

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Internet Komputery > Materiały eksploatacyjne

1. Tonery do drukarek

Tonery do drukarek Dodano: Jul 6, 2009

Wiedz, że u nas kupisz w stu procentach oryginalne tonery i tusze do kopiarek, drukarek, ploterów i faksów chyba wszystkich koncernów. Jeśli poszukujesz zaufanego dostawcy, to zapraszamy odwiedź naszą stronę i znajdź produkt, którego poszukujesz wśród wielu tysięcy produktów dostępnych w sklepie www.Mojadrukarka.pl. Tu dostaniesz produkty...

2. EuroToner.pl. s.c. Tusze Tonery Warszawa

EuroToner.pl. s.c. Tusze Tonery Warszawa Dodano: Mar 19, 2015

Nasza firma oferuje wysokiej jakości materiały eksploatacyjne do drukarek, tj.: tusze, tonery, bębny, zarówno oryginalne jak i zamienniki, a także pełne zaopatrzenie firm w artykuły biurowe.
Odbieramy również zużyte tusze i tonery.
Na terenie Warszawy zapewniamy szybką i bezpłatną dostawę.

Pełną ofertę znajdą...

4. SCZ NET-MEDIA tusze tonety akcesoria

SCZ NET-MEDIA tusze tonety akcesoria Dodano: Apr 16, 2008

Tonery tusze papier oki canon epson brother hp regeneracja sd compactflash pendrive nod32 Norton Internet security
Tusze tonery kartridże zamienniki papier do drukarki HP Canon Epson Lexmark Oki Samsung Xerox Brother.
Program NOD32 Outpost Firewall Symantec, rolki folia do faxu baterie, słuchowe drukarka, głośniki,
...