http://reklamowe-upominki.pl

Dodano: 9 June 2009

Firma NeoGroup specjalizuje się w dostawie wszelkiego rodzaju artykułów reklamowych oraz gadżetów promocyjnych - zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na której znajdziesz setki artykułów reklamowych.
Firma wykonuje także wszelkiego typu znakowanie - tamponadruk, sitodruk, haft, grawer laserowy. Logo twojej firmy możemy umieścić na każdym przedmiocie z naszej oferty.

http://reklamowe-upominki.pl

Średnia : 5.00 / 5 | Głosów : 2

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Marketing Reklama

1. Zak - Naklejki na ścianę Poznań

Zak - Naklejki na ścianę Poznań Dodano: Aug 19, 2013

Reklama jest naszą pasją.
Tworzymy, projektujemy, wdrażamy. Od projektu po solidne wykonanie różnych form, produktów reklamowych.
Zobacz naszą siedzibę w Poznaniu, gdzie fachowo doradzimy jaka forma reklamy będzie dla Ciebie skuteczna. Kaseton, baner, naklejki oraz wiele innych produktów znajdziesz u nas.
Zaprojektujemy...

2. Agencja Hostess TARGET

Agencja Hostess TARGET Dodano: Feb 17, 2009

TARGET to nowe spojrzenie na rolę hostess w budowaniu wizerunku Twojego produktu i Twojej firmy. Nie zamierzamy wyliczać swoich dotychczasowych osiągnięć, to nie jest najważniejsze, teraz to Twój sukces jest naszym celem.

Jeśli szukasz niezawodnej Agencji Hostess, usług na najwyższym poziomie, satysfakcji z podjętej współpracy......

3. Anna Szubert

Anna Szubert Dodano: Feb 12, 2014

Na stronie internetowej annaszubert.pl zaprezentowane zostały zalety pracy na własny rachunek w strukturach MLM. Z przedstawionych informacji dowiecie się Państwo na czym polega marketing wielopoziomowy, a także jak można zarobić na tego typu działalności. Autorka poleca także pracę dla firmy, z którą sama współpracuje, konsekwentnie budując...

4. Reklamy mobilne

Reklamy mobilne Dodano: Apr 10, 2010

Oferujemy usługi mobilnej reklamy za pomocą lawet reklamowych - tzw. mobili. Lawety reklamowe to powierzchnie reklamowe, które znajdują się na specjalnych przyczepach samochodowych. Kampanie reklamowe można uruchomić przy nikim nakładzie finansowym w zaledwie kilka dni. Nasze lawety mobile pozwalają trafić do wyselekcjonowanego odbiorcy.
...

5. reklama na telebimie

reklama na telebimie Dodano: Jul 10, 2009

1) reklama na telebimie w samym centrum Kołobrzegu, ul. Dubois - Armii Krajowej - Łopuskiego, ruch pieszy
i samochodowy
2) reklama na telebimie w centrum Kołobrzegu, skrzyżowanie ul. Walki Młodych - Słowińców, wyjazd - kierunek Koszalin - Szczecin

bardzo dobre lokalizacje, cena wynajmu powierzchni na telebimie od 300...