http://www.swietlnie.pl/

Dodano: 8 April 2011

Tysiące zdjęć na płycie z jednej ceremonii? To nie mój styl pracy. Szukam dobrych ujęć, tak, aby za parę lat zdjęcia ślubne wciąż przypominały Ci atmosferę tego ważnego dnia. Żeby dzięki nim można było wrócić wspomnieniami do tych uśmiechów, zapachów, radości i wzruszeń. by były wspaniałą pamiątką dzięki której możliwa będzie podróż w czasie. By sesje plenerowe były zapasem uczuć, które was łączą, a nie tylko katalogiem poz. Byście po prostu mogli w tym reportażu i zdjęciach portretowych odnaleźć siebie, dziś i jutro. Jeśli to jest to czego szukasz, zapraszam do dowiedzenia galerii, a także zapoznać się ze stroną o mnie. Zapraszam.

http://www.swietlnie.pl/

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Kultura Sztuka > Fotografia

1. Zdjęcia świata

Zdjęcia świata Dodano: Mar 13, 2008

Galeria zdjęć ze Świata. Pokaż swoje ulubione miejsca. Dodaj zdjęcia ze swego miejsca zamieszkania, ze swoich wakacji lub inne swoje prace fotograficzne.
Niech inny też zobaczą jak piękny jest świat, który nas otacza

2. Marcin Syska - Profesjonalny Fotograf Ślubny

Marcin Syska - Profesjonalny Fotograf Ślubny Dodano: Mar 11, 2014

Marcin Syska to wszechstronny fotograf, którego specjalnością jest fotografia ślubna. W ciągu ostatnich kilku lat zdobył wiele doświadczenia podczas współpracy jako fotograf ślubny z bardzo wieloma wymagającymi parami młodymi. Wykonywał w tym czasie reportaże ślubne i sesje plenerowe. Stawia na otwartość i przyjacielskie podejście, pozostając...

3. FujiJama - cyfrowe laboratorium fotograficzne

FujiJama - cyfrowe laboratorium fotograficzne Dodano: Jan 21, 2009

Zamawianie zdjęć przez internet, łatwa w obsłudze aplikacja e-jama, cyfrowe laboratorium fotograficzne, zdjęcia z nośników cyfrowych, negatywów, slajdów; Twoje niezapomniane wspomnienia utrwalone na papierze fotograficznym, zdjęcia do dokumentów, retusz starych fotografii, reprodukcje, skanowanie

5. Fotografia Ślubna - Rzeszów, Krystian Gacek, Zdjęcia Ślubne, Podkarpacie

Fotografia Ślubna - Rzeszów, Krystian Gacek, Zdjęcia Ślubne, Podkarpacie Dodano: Dec 9, 2008

Głównie zajmuję się fotografią reportażową oraz okolicznościową.
Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. W mojej pracy łączę wiedzę i doświadczenie z najnowszą techniką cyfrową w fotografii.
Wykonuję zdjęcia:
- uroczystości ślubnych
- uroczystości rodzinnych, imprez firmowych,...