http://www.swietlnie.pl/

Dodano: 8 April 2011

Tysiące zdjęć na płycie z jednej ceremonii? To nie mój styl pracy. Szukam dobrych ujęć, tak, aby za parę lat zdjęcia ślubne wciąż przypominały Ci atmosferę tego ważnego dnia. Żeby dzięki nim można było wrócić wspomnieniami do tych uśmiechów, zapachów, radości i wzruszeń. by były wspaniałą pamiątką dzięki której możliwa będzie podróż w czasie. By sesje plenerowe były zapasem uczuć, które was łączą, a nie tylko katalogiem poz. Byście po prostu mogli w tym reportażu i zdjęciach portretowych odnaleźć siebie, dziś i jutro. Jeśli to jest to czego szukasz, zapraszam do dowiedzenia galerii, a także zapoznać się ze stroną o mnie. Zapraszam.

http://www.swietlnie.pl/

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Kultura Sztuka > Fotografia

1. FotoChannels - bank zdjęć

FotoChannels - bank zdjęć Dodano: Jan 11, 2011

FotoChannels - bank zdjęć jest agencją fotograficzną oferującą miliony profesjonalnych fotografii i grafik do wszelkiego rodzaju wykorzystań reklamowych i redakcyjnych – reklam, stron www, książek, prasy, magazynów, ulotek, kalendarzy i wszelkich innych.
Oprócz gotowych do wykorzystania zdjęć w ofercie firmy posiadamy również...

2. Fotograf Konin | Fotografia Ślubna Turek

Fotograf Konin | Fotografia Ślubna Turek Dodano: May 7, 2012

Zapraszamy do odwiedzenia strony firmy ARENAPHOTO specjalizującej się w fotografii ślubnej. Wykonujemy fotografie w trakcie przygotowań, ceremonii ślubnej , wesela oraz plenerze wybranym przez parę młodą lub przez nas.
Zapraszamy do obejrzenia z galerii fotograficznej zamieszczonej na naszej stronie gdzie prezentujemy nasze wybrane...

3. Mirek Pruchnicki Fotografia

Mirek Pruchnicki Fotografia Dodano: Feb 13, 2008

Strona przedstawia fotografie autorstwa Mirosława Pruchnickiego. Głównym tematem prac jest pejzaż. Większość zdjęć została wykonana na Pogórzu Przemyskim w Bieszczadach, Karpatach Wschodnich w tym: Gorgany, Połonina Równa, Borżawa.

4. fotografia katalogowa

fotografia katalogowa Dodano: May 6, 2009

HerzigStudio wykonuje wysokiej jakości zdjęcia katalogowe, reklamowe, packshot, zdjęcia produktów i wiele innych. Realizujemy wizje Klienta lub tworzymy własne aranżacje. Gwarantujemy profesjonalną jakość Twoich zdjęć w przystępnej cenie - Sprawdź! HerzigStudio wykonuje wysokiej jakości zdjęcia katalogowe, reklamowe, packshot, zdjęcia produktów...

5. Artystyczna Fotografia Ślubna - Usługi Fotograficzne - Nowy Sącz

Artystyczna Fotografia Ślubna - Usługi Fotograficzne  - Nowy Sącz Dodano: Nov 17, 2008

Specjalizujemy się w fotografii reportażowej i studyjnej. W naszej pracy do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań aby fotografie nasze były zawsze najwyższej jakości. Nasze doświadczenie w połączeniu z najnowszym cyfrowym sprzętem daje nam możliwość realizacji zleceń nawet w najtrudniejszych warunkach.