http://www.epsilon.info.pl

Dodano: 25 September 2015

Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez gabinet EPSILON, jakiego siedziba mieści się w Szczecinie. Świadczymy usługi stomatologiczne otaczając naszych pacjentów fachową opieką o ich zdrowie oraz uśmiech. Profilaktyka stomatologiczna, ortodoncja, protetyka, chirurgia stomatologiczna oraz stomatologia dziecięcia to tylko niektóre dziedziny stomatologii, jakimi się zajmujemy. Prócz tego proponujemy Państwu także szeroki wybór zabiegów kosmetycznych jak np.: zabiegi na twarz i ciało, depilacje, masaże, botox, mezoterapia, modelowanie sylwetki i wiele innych. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Więcej wiadomości odkryją Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.epsilon.info.pl

Średnia : 1.00 / 5 | Głosów : 1

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Zdrowie Uroda > Salony kosmetyczne

1. Artystyczna Stylizacja Paznokci

Artystyczna Stylizacja Paznokci Dodano: Jan 16, 2009

Artystyczna Stylizacja Paznokci - tipsy Zator
Manicure biologiczny
Stylizacja paznokci
Zdobienie naturalnej płytki paznokciowej
- malowanie podstawowe
- malowanie french
- malowanie ze zdobieniem
Przedłużanie płytki paznokciowej
- żel na tipsie
- żel na formie
Zdobienie według...

2. Salon kosmetyczny "Agnes" w Słupsku

Salon kosmetyczny Dodano: Jun 26, 2012

Salon kosmetyczny Agnes posiada bogatą ofertę pielęgnacji dłoni i stóp jak: pedicure, manicure, malowanie, przedłużanie, odnowa paznokci. pielęgnacje twarzy czyli zabiegi wzmacniające, pielęgnacyjne, normalizujące i inne. Posiadamy także w ofercie przedłużanie i zagęszczanie rzęs, masaże relaksacyjne, odchudzające czy masaż gorącymi kamieniami.

3. tipsy częstochowa

tipsy częstochowa Dodano: Jan 10, 2010

Wykonywanie tipsów dla wielu kobiet jest czymś najbardziej istotnym. Priorytetowo wówczas, kiedy czują się nieatrakcyjne. Tipsy raczej kojarzą się z młodzieżą, która woli się wyeksponować z tłumu, dlatego również pośród kobiet starszych panuje spostrzeżenie, że gdy sprawią sobie takie paznokcie żelowe częstochowa, to odmłodzą się wizualnie o...

4. Salon urody - SHINTAI SPA Sosnowiec (kosmetyka i fryzjerstwo)

Salon urody - SHINTAI SPA Sosnowiec (kosmetyka i fryzjerstwo) Dodano: Jul 6, 2008

Laseroterapia, medycyna estetyczna, Therma-age, elektrostymulacja, mikrodermabrazja, pielęgnacja dłoni i stóp (pedicure i menicure spa, tipsy), zabiegi na twarz i ciało, masaże (relaksacyjny i leczniczy), makijaże (okazjonalne i dzienne), usługi fryzjerskie.

5. Aspazja.pl

Aspazja.pl Dodano: Jan 18, 2014

W ofercie medyczno - kosmetycznej ASPAZJI każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż jest to nowoczesny i klimatyzowany Instytut Zdrowia i Urody, który ma swoją siedzibę na terenie Poznania. To jedyne tego typu miejsce w całej Wielkopolsce, które powstało w roku 2013. Warto skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie niesie ze sobą przebywanie w tym...