https://czesci-ursus.pl/

Dodano: 13 January 2021

Jakie oferty sprzedaży części do ciągników rolniczych są godne uwagi? Odwiedź naszą stronę, bardzo cenioną przez wszystkie osoby, które zajmują się pracą na roli. Praca taka wymaga używania sprawnych narzędzi i maszyn, a także posiadania wielu ułatwiających pracę akcesoriów, jak chociażby odzież robocza.

https://czesci-ursus.pl/

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Doradztwo

1. Feng shui w biznesie

Feng shui w biznesie Dodano: Nov 2, 2011

Feng shui to nie tylko aranżacja wystroju wnętrz z użyciem różnych remediów, najczęściej związanych z symboliką chińską. To także doradztwo dla firm, które uwzględnia wiele aspektów z działalności przedsiębiorstwa, na które współczesna kadra kierownicza prawie nie zwraca uwagi.

Konsultant Jan Maćkowiak posiada kilkunastoletnie...

2. Consulting

Consulting Dodano: Jan 16, 2009

Consulting czyli jak założyć firmę consultingową, na stronie znajdą Państwo praktyczne porady jak prowadzić taki biznes, wzór umowy konsultingowej a także obowiązki zlecającego i konsultanta, również informacje o consultingu europejskim. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

3. BIURO LICZYDŁO usługi rachunkowe warszawa

BIURO LICZYDŁO usługi rachunkowe warszawa Dodano: Dec 9, 2013

Wszechstronna obsługa księgowa firm posiadających osobowość prawną oraz Klientów indywidualnych to domena działalności biura rachunkowego LICZYDŁO. Nasza siedziba zlokalizowana jest co prawda w Warszawie (w dzielnicy Sadyba), jednak współpracują z nami Zleceniodawcy również z innych regionów naszego kraju. Pracujący u nas księgowi rozporządzają...

4. Tanie Ubezpieczenia

Tanie Ubezpieczenia Dodano: May 11, 2009

W ofercie:
- Ubezpieczenia zdrowotne
- Ubezpieczenia komunikacyjne
- Ubezpieczenia mieszkań i domów
- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia NNW
- Ubezpieczenia ochrony prawnej

Dodatkowe informacje o ofercie:
Oferujemy bardzo dużą gamę ubezpieczeń wielu towarzystw ubezpieczeniowych...

5. coaching

coaching Dodano: Feb 18, 2008

Coachingowe Centrum Rozwoju- Coaching skutecznie pomaga w byciu jeszcze lepszym, zarówno na polu zawodowym jak i osobistym.Zajmujemy się takimi dziedzinami jak life coaching, business coaching czy menedżerski.