http://www.vitastar.pl

Dodano: 7 May 2012

VitaStar to przedsięwzięcie biznesowe, którego główną działalnością jest coaching szkolenia dla firm i instytucji. Dzięki naszemu dużemu szkoleniowemu doświadczeniu pomagamy poprzez coaching oraz seminaria dla firm, handlowców w terenie, przedstawicieli, małych działalności gospodarczych. Olbrzymią uwagę przypisujemy coachingowi GROW oraz szkoleniom prowadzonym dla małych firm i studentów w Bydgoszczy i Toruniu. Szkolenia, coaching oraz treningi prowadzimy w postaci interaktywnych seminariów oraz spotkań dla grup otwartych oraz zamkniętych. VitaStar to styl życia i sposób na życie. To także wsparcie motywacyjne, osobiste, merytoryczne, biznesowe, finansowe. VitaStar to inspirujące seminaria, szkolenia, treningi, coaching dla szukających pieniędzy, motywacji, nadziei, inspiracji, szkolenia dla biznesu, szkolenia handlowe , szkolenia dla przedsiębiorców, treningi i wykłady także dla studentów w oparciu o starcie marketingu tradycyjnego i internetowego.

http://www.vitastar.pl

Średnia : 5.00 / 5 | Głosów : 1

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Szkolenia

1. Szkolenia zarządzanie

Szkolenia zarządzanie Dodano: Nov 20, 2011

Jak ważne we współczesnym świecie są techniki sprzedaży nie trzeba nikogo przekonywać. Warto zatem dać sobie szansę i skorzystać z usług na szkolenia. Szkolenia, zarządzanie, techniki sprzedaży - wszystko na najwyższym poziomie, a co najważniejsze, pełen odbyty kurs pozwoli Ci na zwiększenie skuteczności w sprzedaży. Sprawdź kompletną ofertę...

2. nadzorybhp.pl - ocena miejsca pracy

nadzorybhp.pl - ocena miejsca pracy Dodano: Jul 10, 2018

Czy wiesz, że Twoja organizacja musi mieć wcześniej opracowany plan postępowania w przypadku wystąpienia pożaru lub innej katastrofy w miejscu pracy? Aby mieć pewność, że spełniasz wszystkie wymogi zaufaj specjalistom z naszej firmy, którzy od lat współpracują w przedsiębiorcami, pomagając im dostosować się do przepisów PPOŻ i BHP.

3. szkoleniamm.pl

szkoleniamm.pl Dodano: Nov 7, 2016

Pracownicy budowlani stanowi? spor? grup? osób, która emigruje poza granice Polski. Pragn?c zatrzyma? najlepszych robotników, szefowie wysy?aj? ich na specjalistyczne kursy takie jak operator pi? mechanicznych do ?cinki drzew, po których pracownik otrzymuje uprawnienia do wykonywania zawodu i szanse na lepsz? pensj? bez opuszczania kraju.

4. AkademiaMenedzera.com

AkademiaMenedzera.com Dodano: Jul 28, 2015

Wybierz Akademię Menedżera i poszerz swoje kompetencje w zakresie zarządzania zespołem. Dzięki naszym zajęciom uzyskasz kompleksową wiedzę dotyczącą zarządzania ludźmi, dobrych praktyk kierowania zespołem, kompetencji przywódczych, negocjacji, prezentacji i planowania strategicznego. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów i dyskusji przez...

5. notoGO! - trenerzy sprytnej jazdy

notoGO! - trenerzy sprytnej jazdy Dodano: Oct 12, 2011

O notoGO!
Zdany egzamin na prawo jazdy to duże osiągnięcie! Opanowałeś:
● jazdę po trasach egzaminacyjnych,
● potrafisz czytać znaki drogowe,
● przez „rękaw” przejeżdżasz z zamkniętymi oczami.

Ale jeśli przeraża Cię:
● perspektywa parkowania na ruchliwej...