http://www.beeclean.pl

Dodano: 21 December 2013

Jeżeli marzysz o idealnej czystości w swoim mieszkaniu – zapraszamy do korzystania z usług firmy Bee Clean, która zawodowo zadba o Twoje najbliższe otoczenie, by żyło Ci się w nim jak najprzyjemniej. Bee Clean zajmuje się codziennymi pracami porządkowymi, takimi jak odkurzanie, zamiatanie czy też podlewanie kwiatów. Wykonuje też prace niestereotypowe – pranie dywanów, mycie okien, froterowanie podłogi lub czyszczenie po remontach. Bee Clean to nie tylko oferta dla klientów indywidualnych, lecz również dla firm i instytucji publicznych: robienie porządków w biurach, halach, szkołach czy szpitalach.

http://www.beeclean.pl

Średnia : 5.00 / 5 | Głosów : 1

KategorieWyróżnij ten wpis Napisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Usługi > Sprzątanie

1. Mycie okien na wysokości - Silver Service

Mycie okien na wysokości - Silver Service Dodano: May 8, 2016

Czyszczenie elewacji oraz inne usługi, w tym sprzątanie domów, lokali, firm, pranie dywanów i tapicerki oferuje firma Silver Service. Proponuje swoim klientom profesjonalne usługi sprzątające na terenie województwa śląskiego oraz w Małopolsce. Cena sprzątania zależy nie tylko od zakresu czynności, lecz również od powierzchni pomieszczenia.

2. Czyszczenie podłóg na Śląsku

Czyszczenie podłóg na Śląsku Dodano: Mar 22, 2012

Nasza oferta opiera się na sprzątaniu i czyszczeniu obiektów komercyjnych. Zajmujemy się czyszczeniem mechanicznym posadzek betonowych, czyszczeniem podłóg gresowych. Usługi świadczymy w zakresie gruntownego czyszczenia, czyszczenia po remoncie, doczyszczania podłóg oraz mycia codziennego. Działamy na terenie całego województwa śląskiego,...

3. Sprzątanie Warszawa

Sprzątanie Warszawa Dodano: Jan 1, 2011

Firma Clean House świadczy usługi w zakresie sprzątania, prania wykładzin, mycia okien na terenie Sochaczewa, Warszawy, Łodzi i okolic. Duże doświadczenie, wykwalifikowana kadra, profesjonalne wykonanie to cechy charakterystyczne naszej firmy.
Firma oferuje pełną gamę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego. Popularnymi...

4. Odśnieżanie Wrocław

Odśnieżanie Wrocław Dodano: Sep 23, 2011

Jesteśmy prawidłowo funkcjonującą firmą od 14 lat w mieście Wrocław. Przeprowadzamy niemało mniejszych zamówień zarówno dla firm, jak i indywidualnych klientów. Jesteśmy w stanie wykonać sprzątanie, usługi alpinistyczne, czyszczenie elewacji, a nawet odśnieżanie na Dolnym Śląsku. Nasza firma ma już stabilną markę na rynku.

5. Firma Sprzątająca Warszawa, Sprzątanie Warszawa

Firma Sprzątająca Warszawa, Sprzątanie Warszawa Dodano: Oct 4, 2010

Jesteśmy firmą sprzątającą Warszawa, świadczącą usługi Sprzątanie Warszawa. Nasze usługi Sprzątania Warszawa świadczymy we wszelkiego typu budynkach. Firma sprzątająca Warszawa - BravoClean utrzymuje czystość w biurach, sklepach, magazynach, zajmujemy się odśnieżaniem i utrzymaniem terenów zewnętrznych. Wykonujemy również szereg usług...