http://mondaypr.pl

Dodano: 22 November 2013

Monday PR to agencja social media trudniąca się obszernie pojętym tematem PR. Założeniem agencji jest aktywne wspieranie przedsiębiorstw w osiąganiu założeń firmowych za pomocą utrzymywania pozytywnego wizerunku. Pracownicy firmie posiadają obszerną wiedzę z zakresu technik stosowanych w PR, dzięki czemu świadczą usługi na najlepszym poziomie. Relacje z interesantami oraz firmami są dla Monday PR najważniejsze, a ich oferta jest niesamowicie obszerna. Zapraszam na stronę www, na której zamieszczono szczegółowe informacje.

http://mondaypr.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Marketing Reklama > Marketing

1. Agencja PR-marketingowa Praktycy.com

Agencja PR-marketingowa Praktycy.com Dodano: Sep 3, 2009

Strona zawiera ofertę wrocławskiej agencji PR, historię działalności, dawnych i obecnych klientów tj. grupa onet.pl, fotka,pl, elefanta.pl. Agencja specjalizuje się w nowoczesnych technologiach - IT, internet, telekomunikacja, finanse, podatki, prawo,konsulting, FMCG.
Praktycy.com jest agencją PRowo-marketingową. Firmę tworzą doświadczeni...

2. ebiznes

ebiznes Dodano: Feb 18, 2008

Zakochaj się w ebiznesie. Wszystko o e-biznesie, porady, szkolenia, kursy, i narzędzia dla wszystkich, którzy chcą otworzyć swój e-biznes i zarabiać w internecie.

3. tampogadzet.pl

tampogadzet.pl Dodano: Apr 8, 2019

Tampogadzet.pl to firma dostarczająca wysokiej jakości gadżety reklamowe dla firm oraz instytucji. Zaufało nam tysiące przedsiębiorców. Jesteśmy w stanie fachowo doradzić, zamówienia realizujemy szybko, zawsze terminowo. Pomagamy firmom w promocji i tworzeniu pozytywnego wizerunku. Chcesz podjąć...

4. Marketing szeptany

Marketing szeptany Dodano: Sep 28, 2008

Firma BuzzAir świadczy usługi, których podstawą jest tzw. marketing szeptany. Na koncie mamy wiele zrealizowanych kampanii budujących wizerunek firm oraz osób prywatnych w internecie, które wspiera stale prowadzony monitoringmediów internetowych.

5. Wspólpraca

Wspólpraca Dodano: Nov 18, 2009

Zostań dystrybutorem perfum firmy FM GROUP Polska . Zbuduj swoją grupę sprzedażową dołącz do liderów. Zapraszam do współpracy z firmą FM GROUP dystrybutorem perfum , feromonów , żeli do kąpieli , balsamów do ciała, dezodorantów , rol-on , oraz pianek do golenia i wód po goleniu
ATUTY FIRMY FM GROUP :
-Zapachy identyczne z...