http://www.Active-Learning.pl

Dodano: 7 April 2011

"Początkiem każdej nauki jest osobiste doświadczenie" - Hans Zeier.

Jesteśmy nowoczesnym centrum szkoleniowo-edukacyjnym z siedzibą w Krośnie. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych, komputerowych i biznesowych.

Dążymy do tego, aby pomóc naszym klientom osiągnąć długofalowy sukces. Daje nam to przekonanie o skuteczności przyjętych przez nas metod. Naszą misją jest inspirowanie ludzi do nieustannego rozwoju oraz doskonalenia własnego warsztatu pracy.

Nasze szkolenia i kursy zostały stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie w pełni zindywidualizowane programy nauczania. Uwzględniamy w nich metody aktywnej pracy z słuchaczem oraz elementy nauczania polisensorycznego.

Firmom proponujemy szkolenia typu "In Company" oraz kursy w siedzibie naszego centrum w Krośnie. Klientom indywidualnym oferujemy kursy stacjonarne oraz z dojazdem do miejsca zamieszkania.

Doskonale przygotowana kadra lektorów i instruktorów oraz zdobyte doświadczenie pozwala nam nauczać na najwyższym poziomie. Zapewniamy naszym klientom maksymalny profesjonalizm, nowoczesne rozwiązania oraz formę współpracy.

http://www.Active-Learning.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Szkolenia

1. BOSMAR - Portal dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych

BOSMAR -  Portal dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych Dodano: Jul 9, 2014

Aby ulepszyć tok nauki oferujemy skorzystanie z bazy pytań pojawiających się na egzaminie ustnym, poszerzonej o pytania autorskie dotyczące wykonanych projektów operatów szacunkowych. Każde z pytań z obszaru egzaminu ustnego zostało zredagowane w taki sposób, aby można było zagłębić się w dane zagadnienie i nie tylko poznać słuszną odpowiedź na...

2. Szkolenia analytics - Orangejuice.pl

Szkolenia analytics - Orangejuice.pl Dodano: Feb 6, 2017

Szkolenie Google Analytics zorganizowane przez Orange Juice, to sposób na prowadzenie skutecznego marketingu i zrozumienie swoich klientów. Na kursie poznasz praktyczne zastosowanie internetowego narzędzia do analiz statystyk serwisów www, jakim jest właśnie Google Analytics. Poznasz sposób wykorzystywania poszczególnych raportów, dowiesz się...

3. Szkolenia psychologiczne

Szkolenia psychologiczne Dodano: Mar 22, 2012

Zespół szkoleniowo - terapeutyczny Ego na swojej stronie oferuje różnego rodzaju szkolenia psychologiczne dla osób, które są zainteresowane doskonaleniem warsztatu zawodowego. W ofercie można również znaleźć pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną dla ludzi chorych oraz z zaburzeniami psychicznymi.

4. Ośrodek Szkolenia Kierowców "Lider"

Ośrodek Szkolenia Kierowców Dodano: Jun 2, 2009

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Lider". Profesjonalne przygotowanie do egzaminów na prawo jazdy kategori A i B. Prowadzimy też kursu doszkalajace.
Kursy odbywają się w Warszawie (Brodno) i w Markach.
W ramach promocji podrczniki do nauki oraz badania lekarskie- Gratis !!!
Kontakt: Arkadiusz Bułdan
tel: 22 781-16-79, 0...

5. Abiz - Szkolenia unijne i biznesowe

Abiz - Szkolenia unijne i biznesowe Dodano: Nov 26, 2009

Polecamy szkolenia biznesowe oraz szkolenia unijne.
Zależy nam, by uczestnicy naszych szkoleń nabywali wiedzę w sposób dla nich najlepszy,
podczas odgrywania scenek, warsztatów, w interakcji z wykładowcą-praktykiem.

Polecamy techniki sprzedaży i perswazji, szczególnie dla działów sprzedaży.

Szkolenia...