http://www.Active-Learning.pl

Dodano: 7 April 2011

"Początkiem każdej nauki jest osobiste doświadczenie" - Hans Zeier.

Jesteśmy nowoczesnym centrum szkoleniowo-edukacyjnym z siedzibą w Krośnie. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych, komputerowych i biznesowych.

Dążymy do tego, aby pomóc naszym klientom osiągnąć długofalowy sukces. Daje nam to przekonanie o skuteczności przyjętych przez nas metod. Naszą misją jest inspirowanie ludzi do nieustannego rozwoju oraz doskonalenia własnego warsztatu pracy.

Nasze szkolenia i kursy zostały stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie w pełni zindywidualizowane programy nauczania. Uwzględniamy w nich metody aktywnej pracy z słuchaczem oraz elementy nauczania polisensorycznego.

Firmom proponujemy szkolenia typu "In Company" oraz kursy w siedzibie naszego centrum w Krośnie. Klientom indywidualnym oferujemy kursy stacjonarne oraz z dojazdem do miejsca zamieszkania.

Doskonale przygotowana kadra lektorów i instruktorów oraz zdobyte doświadczenie pozwala nam nauczać na najwyższym poziomie. Zapewniamy naszym klientom maksymalny profesjonalizm, nowoczesne rozwiązania oraz formę współpracy.

http://www.Active-Learning.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Poleć stronę Raportuj zły wpis

Wpisy w tej kategorii : Edukacja Nauka > Szkolenia

1. Szkolenia Conceptlabs

Szkolenia Conceptlabs Dodano: Oct 24, 2012

Chcesz by Twoja firma osiągała więcej? Zajrzyj na naszą stronę i zapisz się na szkolenie, które z pewnością Ci to zagwarantuje. Jesteśmy zespołem specjalistów, dla których marketing jest otwartą i przejrzystą księgą. Szkolenia, jakie organizujemy pozwolą Ci więc nie tylko poznać tajniki Twojej branży, ale przede wszystkim, znaleźć w sobie...

2. Szkolenia

Szkolenia Dodano: Mar 22, 2012

Nasze szkolenia Łódź cechują kapitalne rezultaty. Nasi trenerzy to szereg zawodowców o dużym doświadczeniu prezentujących wszelkie dostępne kwalifikacje. Wobec tego jeśli szukasz sprawnego szkolenia Warszawa z zakresu obsługi programów graficznych, tworzenia stron www, baz danych, pakietu Office, Linuxa i wielu innych nie trać czasu i zapisz...

3. Szkolenia

Szkolenia Dodano: Jan 17, 2010

Wykładowcy i trenerzy PRESTIGE Europejskiego Centrum Kształcenia to wybrani przez nas wysoce praktyczni profesjonaliści - grono wysokiej klasy ekspertów. Zatrudniamy do prowadzenia szkoleń tylko aktywnych w branży menedżerów posiadających unikalną wiedzę i praktykę. Doświadczenie w biznesie, przygotowanie pedagogiczne, pasja oraz profesjonalne...

4. EDUTAG - szkolenia i kursy

EDUTAG - szkolenia i kursy Dodano: Oct 4, 2014

Szkolenia są jedną z najpopularniejszych form dokształcania pracowników, będących zatrudnionych najczęściej na stanowiskach administracyjno- biurowych. Szkolenia takie są organizowane przez specjalnie przeznaczone do tego firmy. Jedną z najbardziej cieszących się form szkoleń jest tryb jednodniowy, trwający osiem godzin. Pozwala to pracodawcom...

5. Taniec brzucha

Taniec brzucha Dodano: Apr 19, 2008

Strona internetowa tancerki tańca brzucha ELMAS Stępień Ewa. Taniec jest jej pasją tańczy w stylu tradycyjnym egipskim, jak również w typowym tańcu orientalnym scenicznym . Jej charakterystycznym i nieodzownym rekwizytem są skrzydła Izis. Tańczy również z laską, świecznikiem, welonem i innymi rekwizytami.
Występuje na scenach w...