http://www.jobsale.net

Dodano: 20 August 2008

Jobsale.net-oferty pracy w Polsce i praca za granicą.Baza cv dla pracodawców.Reklama cv i listu motywacyjnego.Ogloszenia o pracę,mieszkaniowe i drobne.
Najlepsze oferty pracy. Budowa cv i listu motywacyjnego. Rozsyłanie ofert cv do pracodawców. Rejestracja w bazie cv za darmo. Oferty mieszkaniowe i biznesowe. Pomoc prawna i księgowa dla pracodawców i pracowników.

http://www.jobsale.net

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Pole stron Raportuj zy wpis

Komentarze do wpisu:

  • rednia ocena recenzujcych: 5.00
  • 5.00 (z maks. 5)
  • Ilo recenzji: 1
  1. Tom
    Temat: Rating | Data: Sep 1, 2008

    Good

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Oferty pracy

1. www.praca.fm

www.praca.fm Dodano: Apr 25, 2008

Strona poświęcona Pracy. Oferty pracy w Polsce jak i na całym Świecie. Szukasz Pracy to Tu ja znajdziesz! Świetne oferty, super pracodawcy. Praca w domu i nie tylko, oferty z każdego zakątka świata. Codziennie coś nowego.

2. Oferty Pracy Lubin - AZYMUT

Oferty Pracy Lubin - AZYMUT Dodano: Jun 30, 2014

AZYMUT - to firma pośrednicząca w dostarczaniu usług potrzebnych do rekrutacji pracowników, zatrudnienia na czas nieokreślony oraz prac dorywczych.
Nasza usługa dla firm:
- określamy profil poszukiwanego kandydata,
- stworzenie profilu stanowiska,
- publikacja ogłoszeń w portalach internetowych,
-...

3. Grupa ABA

Grupa ABA Dodano: Sep 20, 2010

Świetny sposób na dodatkowy jak i stały zarobek.Już teraz wpisowe do klubu Oriflame za 1zł ! Kupuj kosmetyki bez 30% marży .Prezenty i rabaty do zdobycia w programie "Witamy ". Dzięki Oriflame masz wiele możliwości :nieograniczone zarabianie oraz korzystanie z wielu,ciekawych ofert. Masz dostęp do promocji,które wynoszą nawet do 80%...

4. Www.praca-bytom.info

Www.praca-bytom.info Dodano: Dec 28, 2014

Serwis www.praca-bytom.info jest pomocnym narzędziem w poszukiwaniu optymalnych ofert pracy i odpowiednich pracowników. Jego docelowymi odbiorcami są mieszkańcy Bytomia i okolic. Dla pracodawców przygotowano specjalne oferty cenowe ogłoszeń. Bezrobotni mogą otrzymywać, po uprzedniej rejestracji, najnowsze ogłoszenia wprost na podany...