http://obczyzna.pl

Dodano: 8 November 2014

Portal Obczyzna.pl to serwis ogłoszeniowy, w którym dodawane są oferty pracy za granicą przez zaprzyjaźnione agencje pracy. Jeśli poszukujesz pracy to wejdź na Obczyzna.pl i znajdź wymarzoną pracę za granicą. Serwis ogłoszeniowy jest aktualizowany każdego dnia roboczego, więc możesz być pewny, że zawsze znajdziesz aktualne oferty pracy za granicą.

http://obczyzna.pl

Średnia : 3.00 / 5 | Głosów : 2

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Pole stron Raportuj zy wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Praca za granic?

1. praca w Oxfordzie

praca w Oxfordzie Dodano: Jul 24, 2009

Wszyscy, którzy decydują się na wyjazd za granicę w celach zarobkowych, stają przed dylematem, w jaki sposób i skąd pozyskać najlepsze ogłoszenia o pracę. Wyjeżdżając za granicę, czyli do obcego państwa, w którym nie tylko język, ale i prawo jest inne, każdy, kto podejmuje taką decyzje, stara się nie trafić kulą w płot....

2. Praca spawacz w Czechach

Praca spawacz w Czechach Dodano: Jan 24, 2009

Mamy dla Was ofertę pracy w Czechach na stanowisku spawacza. Warunki pracy są bardzo dobre, pensja jest wysoka, a zakwaterowanie jest bezpłatne, dzięki czemu nasza oferta pracy dla Was jest bardzo atrakcyjna. Na naszej stronie znajdują się szczegółowe informacje, zajrzyj i sprawdź.

3. Oferty pracy, Szkolenia

Oferty pracy, Szkolenia Dodano: Jul 14, 2007

ITC istnieje od 1999 roku. Jest niekwestionowanym liderem na rynku pośrednictwa pracy za granicą. Z usług firmy korzystają rocznie tysiące osób. ITC Praca za granicą to ogromna ilość ofert pracy.

4. Oferty pracy oświęcim - praca-oswiecim.pl

Oferty pracy oświęcim - praca-oswiecim.pl Dodano: Aug 5, 2014

Serwis www.praca-oswiecim.pl posiada strefę pracodawców oraz pracowników Pierwsza daje Państwu możliwość publikacji oferty pracy. Dodawanie ogłoszeń jest bardzo proste i szybkie, gdyż zajmuje jedynie 4 minuty. Na naszej stronie znajduje się dokładny wykaz cen, który bierze pod uwagę różne miasta. W zależności od potrzeb...

5. Opiekunki do dzieci

Opiekunki do dzieci Dodano: Aug 10, 2008

Firma Adiutor zapewnia Państwu profesjonalne opiekunki do dzieci i osób starszych. Organizujemy również kursy pierwszej pomocy dla firm i osób prywatnych. Region działania - Toruń i okolice.