http://pronobel.pl

Dodano: 1 July 2013

Legalna praca dla Opiekunek na terenie Niemiec. Sprawdź aktualne oferty pracy w opiece nad osobą starszą i odbierz 200 zł. na start.

Celem firmy Pronobel są zadowoleni pracownicy. Zapewniamy im podjęcie legalnej pracy w charakterze Opiekunki i Opiekuna Osób Starszych oraz Pomocy domowej w Polsce i Niemczech.

Wszystkim pracownikom oferujemy pełne wsparcie w załatwieniu niezbędnych formalności oraz profesjonalną organizację wyjazdu. Nasze oferty obejmują zakwaterowanie i wyżywienie.

Doceniając zaufanie, jakim darzą nas nasi pracownicy gwarantujemy im stabilne zatrudnienie i długotrwałą współpracę. Dołącz do najlepszej kadry Opiekunów w Polsce!

http://pronobel.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Pole stron Raportuj zy wpis

Wpisy w tej kategorii : Biznes Ekonomia > Praca za granic?

1. Oferty pracy, Szkolenia

Oferty pracy, Szkolenia Dodano: Jul 14, 2007

ITC istnieje od 1999 roku. Jest niekwestionowanym liderem na rynku pośrednictwa pracy za granicą. Z usług firmy korzystają rocznie tysiące osób. ITC Praca za granicą to ogromna ilość ofert pracy.

2. opiekunki Niemcy

opiekunki Niemcy Dodano: Dec 22, 2011

Korzystanie ze wsparcia pośrednika pomagającego w znajdowaniu pracy w Niemczech niesie za sobą wiele zalet i trudnych do zakwestionowania zysków. Jednym z nich jest ten, który wiąże się z możliwością podjęcia legalnej pracy. Polska opiekunka osób starszych w Niemczech ma prawo do świadczeń socjalnych, urlopu wypoczynkowego i pracy...

3. Praca dla wszystkich kobiet i dziewczyn ShowPark.pl

Praca dla wszystkich kobiet i dziewczyn ShowPark.pl Dodano: Jun 25, 2007

Zarabiaj i baw się w największym centrum rozrywki dla dorosłych w Europie Środkowej. Zarobek około 500€ dziennie. Wszystko w pełni legalnie i przede wszystkim bez żadnego ryzyka. O wszystkim dowiesz się i wszystko z łatwością załatwisz na stronie www.showpark.pl. Zrób sobie wycieczkę do Pragi i zarób tam dużo pieniędzy.

5. Gmandk.com

Gmandk.com Dodano: Feb 12, 2014

Firma GM&K zapewnia kompleksową, profesjonalną obsługę dotyczącą planowania wyjazdów do Wielkiej Brytanii i wszelkich formalności z tym związanych. Specjaliści firmy GM&K swoją ofertę kierują zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, całościowo zapewniają asystę, doradztwo, wybierając dopasowane rozwiązania. Z...