http://cema.pl

Dodano: 21 June 2013

Zachęcamy do poznania się z ofertą przygotowaną przez pracowników Przedsiębiorstwa Modernizacji Obiektów Przemysłowych Cema. Główne biuro naszego przedsiębiorstwa mieści się w Opolu, ale dzięki rozrzuconym po kraju oddziałom i dużej flocie transportowej, dostarczamy nasze artykuły do Klientów w całej Polsce. Dostarczamy części zamienne dla wielu gałęzi przemysłu. Dzięki własnej odlewni, umieszczonej w Myszkowie i biuru technologiczno- konstrukcyjnemu oferujemy najwyższej klasy fragmenty w niewielkich cenach i krótkim czasie realizacji. Dostarczamy części między innymi dla cementowni - produkujemy części oraz podzespoły chłodników, oraz elementy kruszarek klinkieru. W produkcji używamy staliwo najwyższej klasy o wysokich parametrach gwarantujących właściwe działanie elementów. Bliższe informacje na naszej stronie internetowej.

http://cema.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Pole stron Raportuj zy wpis

Wpisy w tej kategorii : Produkcja Przemys?

1. ALFA Pasy do kombajnów

ALFA Pasy do kombajnów Dodano: Jan 28, 2013

Firma Alfa s.j. to rzetelny dystrybutor doskonałej jakości części do maszyn, wyrobów technicznych jak i normaliów. Posiadamy oddziały w Płocku - gdzie zlokalizowana jest centrala oraz w Iławie i Ciechanowie. Znajdujemy się na rynku od 1992 roku stale poszerzając tą ofertę, aby spełnić oczekiwania naszych stałych odbiorców jak i...

2. Hurtownia z zasilaczami

Hurtownia z zasilaczami Dodano: Feb 15, 2013

Firma STS elektro powstała w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie klientów nowymi technologiami:

oświetlenia LED oraz odnawialnych źródeł energii.

STS elektro jest oficjalnym dystrybutorem firmy Delta Electronics w zakresie zasilaczy niskonapięciowych

oraz systemów zasilania...

3. Gięcie blach

Gięcie blach Dodano: May 17, 2009

Firma MARSTAL posiada duże doświadczenie w kompleksowej obróbce stali. Nasza firma powstała w 1997 roku. Błyskawiczne działania i kontrola wszystkich faz produkcji elementów począwszy od przyjęcia zlecenia, poprzez zakup materiałów aż do wyrobu finalnego pozwala na szybką realizację zamówień. Posiadamy wykwalifikowanych...

4. Firma Ceresio - produkcja chemiczna

Firma Ceresio - produkcja chemiczna Dodano: Feb 28, 2008

Nasza firma została założona w 2005 roku przez dwóch absolwentów Politechniki Łódzkiej. Od początku specjalizowała się w produkcji chemii przemysłowej. Dynamiczny rozwój daje nam możliwość wprowadzania kolejnych produktów jak i nawiązywania współpracy z nowymi firmami.

Posiadamy własne laboratorium, a...

5. turbiny wiatrowe

turbiny wiatrowe Dodano: Jan 11, 2009

Turbiny wiatrowe tworzone są na potrzeby klientów oraz firm które ich potrzebują na przykład małe hotele, różnego rodzaju zakłady produkcyjne oraz wiele innych firm.
Firma gmwind zaprasza do zapoznania się ze swoja oferta.