http://www.huculskiedukty.pl

Dodano: 19 November 2010

Kursy jazdy na koniu - Huculskie Dukty - kursy jeździeckie dla zaawansowanych i jazdy konne dla początkujących. Też wczasy w siodle, zielone szkoły, przejażdżki konne, kuligi i imprezy integracyjne na koniach. Stadnina koni huculskich - jazdy konne, nauka jazdy konnej i kursy jazdy konnej - Świeltino, Łęczyce, Wejherowo, Lębork, woj. pomorskie. Agroturystyka konie, nauka jazdy konno, doskonalenie jazdy konnej. Hodowla i sprzedaż koni huculskich - konie huculskie na sprzedaż.

http://www.huculskiedukty.pl

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Pole stron Raportuj zy wpis

Wpisy w tej kategorii : Zwierz?ta Ro?liny

2. weterynarz całodobowo lecznica ursynów

weterynarz całodobowo lecznica ursynów Dodano: Dec 5, 2018

Sprawdź ofertę te lecznicy weterynaryjnej http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ która o każdej porze dnia i nocy jest gotowa służyć pomocą państwa pupilom. Panuje u nas miła oraz rodzinna atmosfera dzięki której pacjenci czują się bezpiecznie. Znajdujemy się na Ursynowie, nasi...

3. Cavia.pl - Wszystko o świnkach morskich

Cavia.pl - Wszystko o świnkach morskich Dodano: Sep 1, 2007

Kompendium wiedzy na temat świnek morskich. Przydatne artykuły i porady, baza polecanych weterynarzy i sklepów zoologicznych. Przyjazne użytkownikom forum dyskusyjne i galeria zdjęć.

4. Psi Psycholog Pomoc 24 godz./dobę Katowice

Psi Psycholog Pomoc 24 godz./dobę Katowice Dodano: Jun 13, 2009

Poradnia Psiego Psychologa skierowana jest do wszystkich właścicieli psów, którzy mają problemy z zachowaniem swych pupili. Bez zwględu na to jakiego rodzaju jest to problem (np. agresja, wycie, atakowanie dzieci, czy też gryzienie mebli) każdy właściciel psa może liczyć na fachową i szybką pomoc w jego rozwiązaniu.
Osoby,...

5. KLUB 100-TYSIĘCZNIKÓW ŁĘCZYCA hodowla krów mlecznych

KLUB 100-TYSIĘCZNIKÓW ŁĘCZYCA hodowla krów mlecznych Dodano: Dec 13, 2013

„Klub 100-tysięczników” zaistniał z inicjatywy firm De Heus oraz CRV Genetyka Holenderska, ażeby skoncentrować w jednym miejscu ekspertów i praktyków wytwórczości mleka w Polsce. Planowane ćwiczenia mają na celu ciągłe podnoszenie kwalifikacji hodowców, wymianę doświadczeń a przede wszystkim polecanie idei...