http://www.hevesion.dyskutuj.com

Dodano: 2 August 2009

Forum młodzieżowe dla każdego nastolatka. Forum zawiera wiele tematów i grup czekających na nowych członków i użytkowników. Forum jest najnowsze, dlatego wolne są miejsca moderatorów i innych grup. Forum ma też dział zmian, w których możesz zgłosić swoje poglądy i nowe tematy.Zapraszam każdego aktywnego nastolatka lubiącego dyskusje na forum młodzieżowym. ZAPRASZAM, ZAPRASZAM!!!

http://www.hevesion.dyskutuj.com

Tagi

Średnia : 0.00 / 5 | Głosów : 0

KategorieNapisz komentarz Dodaj do ulubionych Pole stron Raportuj zy wpis

Wpisy w tej kategorii : Internet Komputery > Fora dyskusyjne

1. Windows Phone forum

Windows Phone forum Dodano: Dec 24, 2011

Największe polskie forum o systemie operacyjnym Windows Phone czeka właśnie na Ciebie. Zapraszamy wszystkich, którzy mają jakiś problem z systemem lub chcą się pochwalić ciekawą aplikacją. Rejestracja jest całkowicie darmowa i można ją odbyć szybko i przyjemnie dzięki użyciu konta z Facebooka. Zapraszamy!

2. Forum

Forum Dodano: Apr 2, 2013

Forum, opinie, porady, wypowiedzi specjalistów - czytaj miliony wypowiedzi na każdy temat! Dyskutujemy o zdrowiu, prawie, biznesie, prowadzeniu firmy, wyrażamy własne opinie, pytamy o opinie specjalistów. Darmowe, bezpłatne porady medyczne, prawne. Pomoc w odrabianiu pracy domowej, pomoc w wyborze szkoły, liceum, dyskusje...

4. Forum o Twilight i Vampire Diaries

Forum o Twilight i Vampire Diaries Dodano: Apr 19, 2010

Forum o sadze Zmierzch która zrobiła furorę na całym świecie i podbiła serca nie tylko nastolatków oraz o aktorach w niej grających. Na forum także najnowszy serial, cieszący się duzą popularnością - Vampire Diaries (Pamiętniki wampirów). Oraz wiele innych tematów o których można porozmawiać w miłej atmosferze :)
...

5. forum komputerowe

forum komputerowe Dodano: Jun 8, 2009

Nasze forum IT zostało stworzone z myślą aby komputery nie kryły przed nami żadnych tajemnic, a także aby nikt nie miał problemu z ich obsługą. Z nami poznasz nowe tricki, sztuczki czy też po prostu zwykłą obsługę danej aplikacji. For(um)IT zostało stworzone z myślą o osobach, które nie potrafią korzystać z Google®....